RTX 2070 Marka ve Model Önerisi

Emrekks

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 2070 almak istiyorum fakat Amazon'dan alıcam. Hangi markada daha fazla performans alırım ve garanti bakımından beni daha rahat ettirir? (Maks. bütce 520$.)

Aklımdaki kartlar:
1-) Gigabyte GeForce RTX 2070 Gaming OC 8G (499$)
2-) RTX 2070 Armor 8G OC (489$)
3-) ZOTAC GAMING GeForce RTX 2070 AMP Extreme(530$)

Son düzenleyen: Moderatör:
Her bir modelin adını yazıp sonuna review ekleyip arat, incelemelerde sıcaklık testleri var. Load yani yükte iken derecelerine bak, yanlışım yoksa Gigabyte'ın modelininki idle yani boşta iken de yüksekti. Yine de bir bak incelemelere.

ZOTAC GAMING GeForce RTX 2070 AMP Extreme(530$) alma kararı aldım 2070lerin en yüksek boost clock (1860) sahip olan zotac'ın bu modeliymiş.

Bana göre en kalitelisi bu ama fiyatı 600'ü zorluyor. MSI'ın bu versiyondaki soğutucuları baya sağlam. Aynı teknolojiyi kullanan MSI kartımda 2.5 sene olmasına rağmen en fazla 60-65 arasında çalışıyor.

Soğutması en başarılı olan Asus Strix modeli yaygın modeller arasında ancak aşırı gerekli veya farkeden bir şey değil sadece alırken uluslararası garantisi olması önemli yoksa ileride elinizde kalmasın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı