RTX 2070 marka ve model önerisi

Stheel

Decapat
Daha fazla  
RTX 2070 olarak 3 modelde takıldım.
  • ASUS ROG STRIX 2070 A8G
  • ASUS ROG STRIX 2070 O8G
  • MSI Gaming Z 2070
Hangisini önerirsiniz? ASUS'tan yanayım ben 3 fanlı olması beni cezbetti. Yalnız şöyle bir problem yaşadım, A8G ve O8G modellerinin farkları nedir? Fiyatı göz önünde bulundurmazsak hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 2070 olarak 3 modelde takıldım.
  • ASUS ROG STRIX 2070 A8G
  • ASUS ROG STRIX 2070 O8G
  • MSI Gaming Z 2070
Hangisini önerirsiniz? ASUS'tan yanayım ben 3 fanlı olması beni cezbetti. Yalnız şöyle bir problem yaşadım, A8G ve O8G modellerinin farkları nedir? Fiyatı göz önünde bulundurmazsak hangisini önerirsiniz?
A8g ve o8g sohbeti biraz eskiden baslamisti gtx 1080 ti zamanlarinda o zamanlar her zaman O8G benim icin daha iyi gelirdi gerek cevremdeki insanlar gerek bloklarda okuduklarima gore O8G biraz daha performansli duruyordu msi acisindan bakacak olursak iki fanli olduguna yanilma piyasadaki en guclu fanlar her zaman msi markasinindir ve rgb ledleride guzel duruyor O8G ve Msi arasinda kaldim cunku msi alinca guzel ve şıķ goruntusu insansi cezbediyor Asus O8G alinca 3 fan olmasi insani rahatlatiyor bilemiyorum ama ben Asustan yana olurdum

A8g ve o8g sohbeti biraz eskiden baslamisti gtx 1080 ti zamanlarinda o zamanlar her zaman O8G benim icin daha iyi gelirdi gerek cevremdeki insanlar gerek bloklarda okuduklarima gore O8G biraz daha performansli duruyordu msi acisindan bakacak olursak iki fanli olduguna yanilma piyasadaki en guclu fanlar her zaman msi markasinindir ve rgb ledleride guzel duruyor O8G ve Msi arasinda kaldim cunku msi alinca guzel ve şıķ goruntusu insansi cezbediyor Asus O8G alinca 3 fan olmasi insani rahatlatiyor bilemiyorum ama ben Asustan yana olurdum
Şimdi O8G de karar kıldım diyelim. 2070 gaming Z mi daha çok performans sağlar O8G mi daha çok performans sağlar ? Max fps değeri farkı kaç olur ?

FPS farkı en fazla 1-2 olur. Güç bileşenlerinden v.s olur o da. Aynı GPU. ROG modellerini bende çok seviyorum. O8 modelini almanız daha iyi olur, eğer ROG alacaksanız. ROG serisinin tasarımı beni kendine çekiyor. :)

Asus rog ile msi gaming z arasında 30-40 mhz bir fark ile asus rog önde çok bir fark yok ben iki ürünü de kullanan biri olarak söylüyorum asus daha serin ve tabi ki kasa soğutmanız ve diğer bileşenleriniz de burada önemli faktör.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı