RTX 2070 R5 3600 XT sistem toplama

xoxgamer4

Femtopat
MSI Mag X570 Tomahawk Wi-Fi
AMD Ryzen 5 3600XT
Cooler Master Masterliquid ML240L V2 RGB
MSI RTX 2070 Armor OC
8x2 Crucial 2400 MHz RAM
1 TB HDD
2 TB HDD
1 TB Samsung Evo 970 M.2 SSD
MSI Mag Forge 100R
Everest Rampage RMP 750 80PB

Güç kaynapı yeterli midir bir sorun çıkartır mı sistemde bir uyumsuzluk var mıdır stabil çalışır mı performası yüksek olur mu?

O güç kaynağını almanızı önermem. RAM'lerin MHz'leri çok düşük, bütçeniz nedir? Daha iyisi toplanabilir diye düşünüyorum.
oc yapacam bilgim var oc konusunda daha öncede yaptım
hocam pc tamamen oyun için sabah akşam kalkmadan oynayacam psu zaten kullandığım bir psu ondan bir sıkıntı geleceğini sanmıyom ram konusu onları zaten oc ile 3200 e çekecem
işlemciyede oc yapacam çünkü ben performans istiyom :D yinede sağa olun 750 w rahatlıkla yeter mi acep aklımdaki son soru o :D

oc yapacam bilgim var oc konusunda daha öncede yaptım
hocam pc tamamen oyun için sabah akşam kalkmadan oynayacam psu zaten kullandığım bir psu ondan bir sıkıntı geleceğini sanmıyom ram konusu onları zaten oc ile 3200 e çekecem
işlemciyede oc yapacam çünkü ben performans istiyom :D yinede sağa olun 750 w rahatlıkla yeter mi acep aklımdaki son soru o :D
Siz vicdan rahatlatmaya girmiş gibisiniz, zaten alacaksınız gibi sistemi bu şekilde. Ama dinleyin almayın. İlk sistem alacağımda burada konu açıp özellikle PSU ve kasa konusunda dinlemeyip çok pişman olmuştum. İkisini de değişmek zorunda kaldım. O RAMler OC ile zor 3200 görür paranız çöpe gider.

Geri
Yukarı