RTX 2070 Sistem Toplama

ErdemKLC

Decapat
Arkadaşlar ekteki resimlere toplayacağım PC parçalarını koyuyorum. Merak ettiğim şey topladığım sistemde uyumsuzluk yaratacak sorun çıkaracak bir parça var mı veya eksik?

Screenshot_20191011_145859_com.pozitron.hepsiburada.jpgScreenshot_20191011_145848_com.pozitron.hepsiburada.jpgScreenshot_20191011_145841_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
Hocam anakart RAM'inizin gücünü karşılayamaz cunku 1866 MHZ bu da RAM'inizin neredeyse yarısını kullanbileceginiz anlamina geliyor birde benim şahsi görüşüm o sisteme bu kasa yakışmamış:D
Hocam anakart RAM'inizin gücünü karşılayamaz cunku 1866 MHZ bu da RAM inizin nerdeyse yarısını kullanabileceginiz anlamina geliyor birde benim şahsi görüşüm o sisteme bu kasa yakışmamış:D
Onun dışında sistemin en az 6 yılı var ve yok iyi bir sistem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz gayet güze 2K için de tadından yenmeyecek şekilde, ama kasanızı biraz daha kaliteli ve daha ferah tercih etmeniz daha verimli olacaktır.

Hocam anakart RAM'inizin gücünü karşılayamaz cunku 1866 MHZ bu da RAM'inizin neredeyse yarısını kullanbileceginiz anlamina geliyor birde benim şahsi görüşüm o sisteme bu kasa yakışmamış:D

Onun dışında sistemin en az 6 yılı var ve yok iyi bir sistem.
Yanlış girilen teknik özelliklerin azizliğine uğramışsın yinede saol 🙂
Sistem güzel görünüyor. Ne amaçla kullanılacak ?
Profesyonel herhangi bir uğraşım yok oyun oynamak için kullanılacak ama uzun yıllar beni idare etsin istiyorum hem depolama hemde performans açısından.

Kasa olarak Dark Guardian tavsiye ederim. O kasa hiç iyi olmamış bu sisteme. Anakartı değiştirmeniz gerek. MSI B450 Plus Gaming MAX tercih edebilirsiniz.
Kasayı pek önemsemiyorum açıkçası öyle rgb görsellik gibide hiç bir isteğim yok tek dikkat ettiğim havalandırması 3 fanlı bir model ve ucuz o yüzden bunu seçtim. Anakart için neden öyle düşünüyorsunuz acaba? X570 chipsetli anakartlar B450 den daha iyi diye biliyorum ben

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı