RTX 2070 sistemde FPS düşüşleri

Muratersoy

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu linkte görmüş olduğunuz bilgisayarı aldım:

INTEL 10600-MSI RTX2070 SUPER GAMING XTRIO-B460M PRO-SAMSUNG 500GB-KINGSTON 16GB fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bilgisayar içi boş geldi ve ekran kartıyla ilgili bütün driverları yükledim. BIOS'tan RAM'lerin frekansını da kontrol ettim lakin PUBG'de en düşük ayarlarda bile FPS'im 170-180 olması gerekirken 80'i geçmiyor. Sorunun sebebini bir türlü anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam bunu istememiştim oyunda olan kullanımlarınızı istedim ama GPU'nuz neden öyle sonucu RTX 2070 için çok kötü. Virüs olabilir bilgisayarınızda. Kaspersky veya Malwarebytes ile bir tarama yapınız lütfen. Ekran kartı olduğu için mining gibi duruyor.

Hocam bunu istememiştim oyunda olan kullanımlarınızı istedim ama GPU'nuz neden öyle sonucu RTX 2070 için çok kötü. Virüs olabilir bilgisayarınızda. Kaspersky veya Malwarebytes ile bir tarama yapınız lütfen. Ekran kartı olduğu için mining gibi duruyor.
Hocam az önce lol de denedik ve en yüksek ayarlarda 200 fps aldık sabit. Bilgisayarı daha bugün açtık yani virüs veya mining olması ihtimal dışı olmaz mı ?

Hocam az önce LoL'de denedik ve en yüksek ayarlarda 200 FPS aldık sabit. Bilgisayarı daha bugün açtık yani virüs veya mining olması ihtimal dışı olmaz mı?

Hocam korsan bir şey indirdiyseniz neden olmasın ama benchmarka bakınca GPU'ya vasat diyor program. Tarama yapmanızda fayda var. Ayrıca o sistem için LoL Ultra 200 FPS çok az.

Geri
Yukarı