RTX 2070 sistemde RDR 2 45 FPS'i geçmiyor

growsy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben buraya ilk olarak sistemimi yazıp ultrada kaç FPS alabilecegimi sormuştum. 60-70FPS alırsın dediler ve ben de oyunu aldım. Ondan sonrasında oyunu ultraya alıp DLSS'yi kaliteye çektim ve sistemim 30-45 FPS arasında dolanıyor. Sizce sıkıntı mı yoksa sistemim mi yetmiyor?

Sistemim:
ASUS H610M E-D4 anakart.
MSI NVIDIA GeForce RTX 2070 Ventus GP.
Intel i3 12100F.
Hikvision 2x8 3200MHz RAM.
250GB Samsung 860 EVO SS.
500GB hard disk.
700W Power Supply.
Window 11 Pro gör workstations.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baktım fakat sistemim adına RDR 2 hakkında video bulunmuyor.

Açık.

Güncel olarak kontrol ettim YouTube'da videoları var ancak belli markalar adı altında diye paylaşmak istemiyorum. FPS değerlerin normalin 15-20 altında, güncellemelerini kontrol et. Güncelsende maalesef, tek önerim DDU ile tekrar kurulum olacak. DLSS'i çok stabil bir oyun aslında ilginç. Sadece RDR2 de mi bu durum var?

Açık.
MSAA kapatın, o sistemi çok yoran bir şeydir. Oyunu olan çözünürlükten daha fazlasına render etmeye çalışır. 2070 o kadar da güçlü bir kart değil.

MSAA kapatın, o sistemi çok yoran bir şeydir. Oyunu olan çözünürlükten daha fazlasına render etmeye çalışır. 2070 o kadar da güçlü bir kart değil.

Yine de MSAA açık olmasına rağmen daha kötü markaların parçalarıyla 20 FPS gibi bir fark var. Arkadaşta düşük bir FPS söz konusu.

Açık.
msaa hangi ekran kartı sistem olsun fps yiyen bitiren bir ayardır çyüzden genellikle kapalı tutun

Güncel olarak kontrol ettim YouTube'da videoları var ancak belli markalar adı altında diye paylaşmak istemiyorum. FPS değerlerin normalin 15-20 altında, güncellemelerini kontrol et. Güncelsende maalesef, tek önerim DDU ile tekrar kurulum olacak. DLSS'i çok stabil bir oyun aslında ilginç. Sadece RDR2 de mi bu durum var?

Hayır GTA 5 vb. oyunlarda da aynı GTA 5'te ultrada dağa çıktığımda 40FPS'lere düşüyor.

Geri
Yukarı