RTX 2070 Super Sisteme Xigmatek X-Power 650W 80+ PSU Yeterli Mi?

devrim94

Hectopat
Daha fazla  
Bir PC topladım ancak kasa icerisindeki Power'den emin değilim yeterli mi değil mi?
Parcalar.
MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio.
ASUS TUF B450-PRO GAMING.
İşlemci Ryzen 5 3600X.
RAM 16 GB.
Power ise Xigmatek X-Power 650W 80Plus iyi mi, değiştireyim mi? Değişmem gerekirse ne önerirsiniz?

7F19F9CE-17EC-4718-8904-C6BFC6FFFB0D.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir pc topladım ancak kasa icerisindeki powerden emin deyilim yeterlimi değilmi.
Parcalar
msi rtx 2070 super gaming x trio
asus tuf b450-pro gaming
İşlemci rayzen 5 3600x
Ram 16 gb
POWER İSE xigmatek x-power 650w 80plus iyimi değiştiriyimi değişmem gerekirse ne önerirsiniz.
Tam sınırda. Değiştmenizi öneriririm.
Tam sınırda. Değiştmenizi öneriririm.
Ne almamı önerirsiniz

Bütçe ne kadar?
Fikrimi değiştirdim. Sıkıntı çıkmadıkça (büyük ihtimalle çıkmaz) bence yeterlidir elinizdeki güç kaynağı. Fakat henüz almadıysanız 700W öneriririm.

Aynı PSU bende var. Herhangi sorun yok. RTX 2060 ile 9600KF ile. Yeterli olur sisteme. Tatmin olmassanız ilerde Corsair gibi 800 Watt alırsınız 1 tane. Ben düşünüyorum ilerde.

Bütçe ne kadar?
Fikrimi değiştirdim. Sıkıntı çıkmadıkça (büyük ihtimalle çıkmaz) bence yeterlidir elinizdeki güç kaynağı. Fakat henüz almadıysanız 700W öneriririm.
Henüz almadım bügün gidecektim hatta para çekmiştim şöyle gold +80 corair 800 850 w alıyım diyordum şuan sizin anladığnıza inanarak hareketle son fikrinizi alıp hareket edeceğim.
Henüz almadım bügün gidecektim hatta para çekmiştim şöyle gold +80 corair 800 850 w alıyım diyordum şuan sizin anladığnıza inanarak hareketle son fikrinizi alıp hareket edeceğim.
Bütçe ne kadar?
Bütçe ne kadar?
Fikrimi değiştirdim. Sıkıntı çıkmadıkça (büyük ihtimalle çıkmaz) bence yeterlidir elinizdeki güç kaynağı. Fakat henüz almadıysanız
Aynı PSU bende var. Herhangi sorun yok. RTX 2060 ile 9600KF ile. Yeterli olur sisteme. Tatmin olmassanız ilerde Corsair gibi 800 Watt alırsınız 1 tane. Ben düşünüyorum ilerde.
afterburner msi programına baktığımda sağda mv yazıyor üstündede moltage yazıyor pc boştayken 650 mv gösteriyor ?? Ne anlama geliyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı