RTX 2070 Ventus İçin Çift Monitör Tavsiyesi

Techshoot

Kilopat
Daha fazla  
RTX 2070 Ventus ekran kartlı sistemini bugün sipariş ettim.
Şimdi sıra geldi monitöre :)

Normalde laptop kullanıcısıyım ve yanında ek olarak 22 inç monitör kullanıyorum yani çift monitör kullanımından vazgeçmeyeceğim, hem oyun oynuyorum hem iş yapıyorum ve iş için gerekli bu.

Şu an kullandığım monitörde hiçbir özellik yok o yüzden 2 tane monitör alınacak.
Ne alacağıma dair hiçbir fikrim yok, fiyat çok fazlalaşıyor. Hem düşük fiyatlı hem güzel monitör lazım.

Ben şöyle tek büyük bir monitör buldum;

Fiyatı 3000 lira gözüküyor Vatan'da ama 2560x1080p. RTX 2070'e darboğaz yapar mı bu?

Tavsiyem bir monitörü 2k 144hz olarak almanız. RTX 2070 bende var 2k Battlefield V oynuyorum herhangi bir darboğaz söz konusu değil. İşlemcim 4790k ve kullanımı %90 altına inmiyor (4.4 ghz).
Oyuna göre değişiklik gösteriyor mesela pubg hata dolu bir oyun olduğu için %70 görse seviniyorum.

DSR Kullanarak açabilirsiniz.
Evet araştırdım oluyormuş :)

Tavsiyem bir monitörü 2k 144hz olarak almanız. RTX 2070 bende var 2k Battlefield V oynuyorum herhangi bir darboğaz söz konusu değil. İşlemcim 4790k ve kullanımı %90 altına inmiyor (4.4 ghz).
Oyuna göre değişiklik gösteriyor mesela pubg hata dolu bir oyun olduğu için %70 görse seviniyorum.

Valla hocam ne alacağım bilemiyorum bu monitörü alıp dsr mi kullansam 2 tane monitör mü alsam. 2 monitörü bu kadar uyguna alamam ama.

Monitörün biri 2k olsa yeterli diğeri zaten sadece yan ekran olacak ama almışken 2 side aynı olsun görsel açıdan farklı olmasın istiyorum. Böyle bir seçenek var mı bildiğiniz uygun fiyatlı.

Aynı tasarım aynı boyut biri 2k diğeri 1080p

Dostum Casper bu aralar monitör işinede girmiş :) Bütcesi düzgün ama monitör ne kadar kaliteli bilmiyorum. Bir bak aklında bulunsun iyi veya kötü bişey diyemem nede olsa tecrübe etmedim senin düşüncene kalmış. Aynı tasarıma gelince , bir ihtimal aynı tasarımda olanlar vardır ama sana şunu söyleyeyim gözüne hiç garip gelmeyecek bende 2 monitör kullanıyorum , teknoloji bu sonu yok gördükce daha iyisini isteyeceksin onun için cok fazla bütceni zorlama cok ta kafana takma :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı