RTX 2070 Ventus vs Armor vs Gaming

Computergeek

Decapat
Başlıktada gördüğünüz gibi bu 3 model arasında kaldım, bütçem üçüne de yetiyor fakat değer mi sizin yorumlarınızı duymak istiyorum.

1- MSI VENTUS
2- MSI ARMOR( Ventus'tan 320 TL fazla)
3- MSI GAMING( Ventus'tan 370 TL fazla Armor'dan 50TL fazla.)

Benim fikrim Ventus veya Gaming almaktan yana Armor alacağıma 50 TL daha verip Gaming alırım, siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çekirdek hızları hepsinin farklı ona göre tercihini yap. Kendi sitesinden bakıp, karşılaştırabilirsin.

Bende arada kaldım ama şu an armor ile gaming z modeli arasında 700 tl var. O yüzden ventus ile armor arasında bir seçim yapmak zorundayım. Aradaki fark 170 tl. Bunu da ramlerimi 3200 mhz yerine 3000 mhz alarak kapatacağım.

Kesinlikle Gaming hatta X veya Z modeli %2-3 daha güçlü. (fiyat farkı az ise) Ventus yerine Zotac mini OC tercih edilebilir, soğutma konusunda başarılı ve OC modeli.

Son düzenleme:
Alacağınız kart çok güçlü bir kart, soğutmasını da iyi seçmenizi öneririm. Benim tercihim Gaming'den yana olurdu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı