RTX 2070S ekran kartına 2k çözünürlük uygun mu?

Kamurannn

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler ahali,
R5 3600 ve RTX2070S sisteme 2k monitör nasıl olur? Normalde 1080p monitör kullanıyorum ama daha yüksek kaliteli çözünürlükte oyun oynamak istiyorum. Arada ne kadar fark olur bilmiyorum. 4k 60fps olmaz diye düşünüyorum.

Bu monitörü sadece hikayeli oyunlar için düşünüyorum.

Daha büyük inchli monitör bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim düşüncem çoğu oyunda uygun olacağıdır 2k güzel bir çözünürlük fakat ekran kartına binen yükte artacağı için uzun süreli oyunlarda kafa yoran gpu sıcaklıklarına ulaşabilirsin iyi bir soğutma çözüm olabilir.

Ne türden oyunlar oynuyorsunuz hikayeli derken, yeni çıkan her oyunu mu, yoksa belli oyunları mı? Bir de beklentiniz tam olarak nedir, hangi ayarlarda oynayacaksınız, kaç FPS istiyorsunuz?

Son düzenleme:
Ne türden oyunlar oynuyorsunuz hikayeli derken, yeni çıkan her oyunu mu, yoksa belli oyunları mı. Bir de beklentiniz tam olarak nedir, hangi ayarlarda oynayacaksınız, kaç FPS istiyorsunuz?
60 fps akıcı bi deneyim bekliyorum. Piyasadaki bütün hikayeli oyunlar diyebilirim. Önceliğim elbette yeniler, çoğu oyunu oynadım 1080p olarak ama tekrar 2k büyük ekranda oynamak isterim.

RDR2 gibi oyunlarda biraz grafikten düşmem gerekiyor sanırım.

60 fps akıcı bi deneyim bekliyorum. Piyasadaki bütün hikayeli oyunlar diyebilirim. Önceliğim elbette yeniler, çoğu oyunu oynadım 1080p olarak ama tekrar 2k büyük ekranda oynamak isterim.

RDR2 gibi oyunlarda biraz grafikten düşmem gerekiyor sanırım.
RDR2'de 2070S 2K yüksek ayarlarda 60 FPS civarı alabiliyor (Hardware Unboxed ayarlarını kullanabilirsiniz, Xbox One X ayarlarını kullandığınızda 60+ olabilir) çok ayar düşürmenize gerek yok. Şu an yeni çıkan her oyunu takip edemiyorum ama genel olarak zorlayıcı bir kaç oyun haricinde 1440p'de de oynayabilirsiniz orta yüksek olarak muhtemelen, daha yüksek ayarlar için 1080p kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı