RTX 2070S GTA 5 gece kasma sorunu

yagmurluhava16

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler bilgisayarım özellikleri AMD Ryzen 5 3600, 32 GB RAM DDR4, ekran kartı ASUS ROG STRIX RTX 2070 Super, overclocklu olan.
Güç kaynağı 750 watt diye hatırlıyorum. Gece olunca bir de gerçekçi grafik modları vs. yüklü. Normalde gündüz 30-40 FPS arası alıyorum, gece olunca 20 FPS'e vs. düşüyor ve Libertcity ve Vice City mod da yüklü. Hele Liberty City'de çok daha fazla kasma oluyor. Acaba modla mı alakalı bu kasmalar? Liberty City ve Vice City'de çok daha fazla aşırı kasıyor ve bu white leed strigt modu var o yüklü. Beyaz ışık olunca gece iyice kasıyor. Teşekkürler.
Oyun ayarları en Ultra'da monitör 2K olduğu için 2560 1440 çözünürlükte oynuyorum. FXA mı MSA mı 2X açık sadece. Oyuncu monitörüm ASUS TUF Gaming VG27AQ 2K 165 Hz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vice City modundan kastınız vice Cry modundan olabilir optimizasyonu sorunlu mod grafik modu olarak hangisini kullanıyorsunuz. Değerler normal gibi.

Arkadaşlar iyi günler bilgisayarım özellikleri AMD Ryzen 5 3600, 32 GB RAM DDR4, ekran kartı ASUS ROG STRIX RTX 2070 Super, overclocklu olan.
Güç kaynağı 750 watt diye hatırlıyorum. Gece olunca bir de gerçekçi grafik modları vs. yüklü. Normalde gündüz 30-40 FPS arası alıyorum, gece olunca 20 FPS'e vs. düşüyor ve libertcity ve Vice City mod da yüklü. Hele liberty City'de çok daha fazla kasma oluyor. Acaba modla mı alakalı bu kasmalar? Liberty City ve Vice City'de çok daha fazla aşırı kasıyor ve bu white leed strigt modu var o yüklü. Beyaz ışık olunca gece iyice kasıyor. Teşekkürler.
Oyun ayarları en Ultra'da monitör 2K olduğu için 2560 1440 çözünürlükte oynuyorum. Fxa mı msa mı 2X açık sadece. Oyuncu monitörüm ASUS TUF Gaming VG27aq 2K 165 Hz.

E hocam normal hem 2K oynuyorsunuz hem de üstüne çok mod yüklü ağır basıyor FPS'iniz normal

Geri
Yukarı