RTX 2070S oyunlarda Ray Tracing'i açında oyun kapanıyor

Tortur3r

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Benim bilgisayarımda "ASUS GeForce RTX2070 Super ROG STRIX O8G-Gaming OC RGB 8 GB GDDR6 256 Bit ekran kartı" mevcut. Oyunlarda Ray Tracing özelliğini açtığımda hiçbir hata vermeden oyundan atıyor. Ray Tracing kapalıyken hiçbir problem yok oyunları en yüksek özelliklerde oynayabiliyorum ama Quake II RTX'i bile açtığımda beni oyundan hiçbir hata vermeden atıyor. Sorun neden kaynaklı olabilir. İnternette araştırdım ancak bir çözüm bulamadım. Genelde forumlarda gezdiğimde PSU'nun yeterli gücü sağlayamadığı gibi yanıtlar görüyorum. Bilgisayarımdaki PSU "Thermaltake 750W Smart serisi BX1RGB 80+ Bronze güç kaynağı", Ray Tracing'i açmayı deneyip başarısız sonuçlar aldığım oyunlar Cyberpunk 2077, CoD cw, CoD WZ ve Quake II RTX. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Process Monitor ile Cyberpunk 2077 ve Quake II RTX ile aldığım süreç kaydına aşağıdaki bağlantıdan erişim sağlayabilirsiniz.

Teşekkürler, selamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef sorun hala devam etmekte :( ben sistemi sıfırlayıp oyunları yeniden yükleyip tekrar deneyeceğim. Sanırım sistemden kaynaklı bir problem var. Eğer düzelmezse ekran kartını garantiye göndereceğim. Yapabilceğim başka birşey yok sanırım :(

Yardımınız için teşekkür ederim.

Maalesef sorun hala devam etmekte :( ben sistemi sıfırlayıp oyunları yeniden yükleyip tekrar deneyeceğim. Sanırım sistemden kaynaklı bir problem var. Eğer düzelmezse ekran kartını garantiye göndereceğim. Yapabilceğim başka birşey yok sanırım :(

Yardımınız için teşekkür ederim.
sorun düzeldi mi aynı sorun bende var

Geri
Yukarı