RTX 2070S sistem toplama

ZTAlp

Centipat
Selam dostlar 3 tane sorum var ama tek tek konu açmak istemedim hepsini buradan soracagım umarım sorun olmaz çünkü nereye açacagımı tam olarak bilemedim 3 tane soru oldugu için 3 ünüde buraya soruyorum.

1)ASUS Dual RTX2070 Super Evo vs Gigabyte RTX2070 Super.

2)ASUS B450 PLUS vs B450 GAMING Plus Max.

3)SS Rival 650 vs Sensei Ten Hangilerini alayım sizce? Soldakileri ve sagdakileri bir alacagım yani şöyle.

Dual 2070S, B450 PLUS, Rival 650 ya da Gigabyte 2070S, Gaming Plus Max, Sensei Ten gibi nedenini sormayın ama böyle almak zorundayım.
Selam dostlar 3 tane sorum var ama tek tek konu açmak istemedim hepsini buradan soracagım umarım sorun olmaz çünkü nereye açacagımı tam olarak bilemedim 3 tane soru oldugu için 3 ünüde buraya soruyorum.

3)SS Rival 650 vs Sensei Ten Hangilerini alayım sizce? Soldakileri ve sagdakileri bir alacagım yani şöyle.

Dual 2070S, B450 PLUS, Rival 650 ya da Gigabyte 2070S, Gaming Plus Max, Sensei Ten gibi nedenini sormayın ama böyle almak zorundayım.
Teşekkürler :D.

Son düzenleme:
1. Gigabyte model 3 fanlı mı? Öyleyse Gigabyte alın, değilse Dual Evo alın.
2. Gaming Plus Max daha iyi bir anakart. VRM soğutması daha iyi, ayrıca Flash BIOS Button özelliği var.
3. Sensei Ten alınabilir, hakkında hiç şikayet görmedim.

1. Gigabyte model 3 fanlı mı? Öyleyse Gigabyte alın, değilse Dual Evo alın.
2. Gaming Plus Max daha iyi bir anakart. VRM soğutması daha iyi, ayrıca flash BIOS button özelliği var.
3. senseiten alınabilir, hakkında hiç şikayet görmedim.

Gigabyte GeForce RTX 2070 Super Windforce OC 3X bunu alacagım yani evet 3 fanlı

ve Flash BIOS özelligi ne oluyor ve bir soru daha 3700X takabilirmiyim?
Bu video yu izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Takabilirsin. BIOS güncelse sorun olmaz değilse servise gönderin güncellerler.
B450 GAMING Plus Max zaten otomatik olarak Ryzen 3000 serisi işlemcileri destekliyor, BIOS güncellemesi şart değil.

Teşekkürler :D.
1- Gigabyte olanı alın.
2- Gaming Plus Max alın. Asus olarak bu kartın rakibi TUF B450 Pro modelidir.
3- Bu konuda bilgim olmadığı için yorum yapamam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı