RTX 2070S sistemde CS:GO donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Sylph

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Sistemim;

R5 3600X
RTX 2070S.
16 GB RAM.
500GB M.2 SSD.
1TB 7200 RPM harddısk.

CS:GO'da ne yaparsam yapayım arada bir nadiren maçta anlık donma oluyor 1-2 saniye kadar, sonra hemen düzeliyor. FPS düşmesi değil, imkansız öyle bir şey olması ama çözemedim. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Not: Steam C'de kurulu oyunlarım ise D'de, bu yüzden olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar.

Sistemim;

R5 3600X
RTX 2070S.
16 GB RAM.
500GB M.2 SSD.
1TB 7200 RPM harddısk.

CS:GO'da ne yaparsam yapayım arada bir nadiren maçta anlık donma oluyor 1-2 saniye kadar, sonra hemen düzeliyor. FPS düşmesi değil, imkansız öyle bir şey olması ama çözemedim. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Not: Steam C'de kurulu oyunlarım ise D'de, bu yüzden olabilir

Emin değilim ama CS:GO'yu C diskine taşırsan düzelebilir. (Steam'da oyun dosyalarını taşı özelliği var.)

Yani bu normal PC de çok oyun var sa tabii ama disk te düzeltirsen geçer benim PC de 5 yakın oyun var ama hepsi doğru kaldırıyor al benim PC.

25 GB SSD'den gitse çok fark etmez. Bende de HDD var az oynadığım oyunları HDD'ye kuruyorum. Eğer yer yoksa SSD de yapacak bir şey yok.

Soruna gelecek olursak monitör 1080p mi?

Evet monitör 1080p 144Hz 1ms.
HDD ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Bende 500 GB HDD var, CS'de donma vs olmuyor ve sistem arkadaşınkine göre daha düşük bir sistem. 30 saniyede olsa bunu videolama şansınız var mı?
Maalesef oyundayken aniden oluyor çünkü birden tak diye donup 1-2 saniye sonra görüntü akıyor tekrardan
İnternet bağlantısı stabil olmayabilir.

100 MB fiber internet kullanıyorum bu nasıl mümkün olabilir ki.

MSI Afterburner indirip işlemci ve ekran kartının; sıcaklık değerlerini ve kullanım yüzdelerini kontrol edin.

HDD'ye HDD Tune Pro ile Fast scan kapalı şekilde test yapın sonuçları paylaşın.

Eğer sorun çıkmaz ise ssdye kurup bakın

Yeni konular

Geri
Yukarı