RTX 2070S sistemde takılmalar

bbarisMD

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam. RTX 2070 Super, anakart Gigabyte S2H B550M. R7 3700X islemcim var. Monitör Casper Excalibur 2K 144 Hz. FPS degerlerim minimum 100 olan oyunlarda dahi akicilik sorunum var. Şöyle ifade edeyim; fareyi oynatınca görüntü donarak geliyor. FPS'de düşme yok fakat akıcı değil. G-SYNC açık. Neyi değiştireyim sizce nasıl bir yol izleyeyim?

Herkese selam. RTX 2070 Super, anakart Gigabyte S2H B550M. R7 3700X islemcim var. Monitör Casper Excalibur 2K 144 Hz. FPS degerlerim minimum 100 olan oyunlarda dahi akicilik sorunum var. Şöyle ifade edeyim; fareyi oynatınca görüntü donarak geliyor. FPS'de düşme yok fakat akıcı değil. G-Sync açık. Neyi değiştireyim sizce nasıl bir yol izleyeyim?

Optimizasyon sorunu olabilir bu bilgisayardan kaynaklı bir sorun değil, daha farklı oyunlarda deneme şansın var mı?

Belki alakasız gelebilir ama merak ettim. Monitörde ki G sync ile oyunlarda ki v sync ayrının açık veya kapalı olmasından kaynaklanan bir sorun olabilir mi?

Belki alakasız gelebilir ama merak ettim. Monitörde ki G sync ile oyunlarda ki v sync ayrının açık veya kapalı olmasından kaynaklanan bir sorun olabilir mi?
Monitörde ve nvidia control panelinde g-sync açık.Oyunda v-sync açık da olsa kapalı da olsa aynı sonucu alıyorum.Sanki monitör ve ekran kartı uyumlu çalışmıyor gibi.Gears 5 ve csgo için bu sorunu yaşıyorum.Başka bir oyunda deneyemedim henüz.Sanki ince bir ayar yapsak düzelecekmiş gibi fakat henüz bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı