RTX 2070S sistemin yanına Xbox Series S alınır mı?

EİVOR

Decapat
Yer
Dortmund
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle iyi forumlar. İş yerim Amazon hediye kuponu verdi. Halihazırda R7 3800X + RTX 2070S'li sistemim var. Hediye kuponumun üzerine 120 Euro koyup Series S alabiliyorum. Aslında amacım kendi ekran kartımı satıp 3070 almak idi ama malum durumu biliyorsunuz. Sizce almaya değer mi, elimin altında konsol dursun mu? Yoksa ölü yatırım mı olur? Soru sorma amacım siz olsanız ne yapardınız? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle iyi forumlar. İş yerim Amazon hediye kuponu verdi. Halihazırda R7 3800X + RTX 2070S'li sistemim var. Hediye kuponumun üzerine 120 Euro koyup Series S alabiliyorum. Aslında amacım kendi ekran kartımı satıp 3070 almak idi ama malum durumu biliyorsunuz. Sizce almaya değer mi, elimin altında konsol dursun mu? Yoksa ölü yatırım mı olur? Soru sorma amacım siz olsanız ne yapardınız? Teşekkürler.
Hocam GamePass'teki cogu oyunu zaten bilgisayariniz ile oynayabilirsiniz, ben olsam butcemi arttirip PS5 alirdim. Bilgisayar ile GamePass oyunlarini vs. oynardim konsol ile de exclusive oyunlari.

Konsol almak olu yatirim olmaz ama bence iyi bir bilgisayariniz varken XBOX tercih etmek olu yatirim olur. Benim kisisel fikrim tabii ki.

Ben olsam konsol alırdım. Hem bir alternatif olur bilgisayar tamire gidince/bozulunca ve rahat bir şekilde uzaktan bile oynayabiliyorsun uzanarak. Ben Series S tercih ederdim ve Series S almanı tavsiye ederim. Ölü yatırım olmaz.

Bence ekran kartını satıp daha iyi bir ekran kartını alabilirsiniz kuponla beraber.

Elinizde üst düzey bir bilgisayar varken XSS almanız mantıksız olur. XSX alsanız elinizde ki sistemden daha uzun ömürlü olacağı kesin çünkü donanımsal olarak daha güçlü ve konsol olduğu için optimizasyona ve stabil değerlere daha çok önem veriliyor. Hali hazırda çok güçlü bir sisteminiz var zaten XSS almanız gerçekten ölü bir yatırım olur.

Bilgisayarin parçası tamire falan gideceği zaman oynarsın. 120 Euro az değil ama en azından oyun oynanacak şey var.

Yeni konular

Geri
Yukarı