RTX 2080 Alınmalı Mı?

Daha fazla  
Kafamda RTX 2080 almak gibi bir düşünce var fakat fiyatı bildiğiniz üzere 7000-8000 TL arası ve şu an ön siparişe açık sorularım şunlar:
  • Ön sipariş daha mı ucuz 20 eylülden sonra fiyatı artar mı azalır mı?
  • İlerleyen zamanlarda herhangi bir mağazada ekran kartları fiyatlarını aşağı çekecek bir indirim olacak mıdır?
  • Sizce dolar önümüzdeki aylarda düşecek midir yükselecek midir?
  • Ve son sorum ise 13000 TL bütçeye monitörü dahil RTX 2080 sistem sığdırabilir miyim?
Biliyorum sorularım biraz uzun ama para kolay bulunmuyor ve paramın boşa gitmesini istemiyorum yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar ile ilgili soru sormayın. Bunu kimse bilemez. Ben Amerika'da olduğum halde birşey diyemiyorum. Rahibi vermezseniz, düşmez büyük ihtimalle, Başkan Donald Trump bu durum da aşırı ısrarcı. RTX 2080'e gelirsek, ben çıkar çıkmaz alacağım, bence alınmalı. Bütçenize sığıyorsa alın. İndirim olacaktır elbet, özel günler de vb. Ön Siparişin daha ucuz olacağını sanmıyorum. 13.000 TL bütçeye, sığmaz diye düşünüyorum, Çünkü, RTX 2080 4K 60Hz HDR Kartı. 4K monitörlerin fıyatı da belli zaten.

4k monitörün yoksa çok gerek yok almaya bence. İstersen kart çıkana kadar bekle ve burada istediğin bütçeyle toplasınlar. Ha eğer ki şimdi istiyorsan yine toplayabilirler o bütçeye güzel bir şeyler.

Ürün tam anlamıyla çıksın, testler yapılsın. 1k, 2k ve 4k testleri; RTX On ve Off testleri paylaşılsın o zaman fikir yürütmek ve satın alma olasılığı konuşulması daha mantıklı olacaktır.

Azalsa da fark etmez kur artıyor. Tekrar bu fiyatlara çıkar.
Bilemeyiz.
Yükselecek. Olması gereken 7.38 TL bandına oturacak. Baskılama bir yere kadar artık fayda etmiyor.
Sığdıramazsın. RTX 2070 al. Hem RTX teklonojisinden mahrum kalmazsın. Hem kaybın fazla olmaz. Testleri görmedik daha ama GTX 1080 ve GTX 1080 Ti arasında olur gücü herhalde. (Tamamen tahmin net bir bilgi değildir.)
Bu arada klasik YTD.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı