Ryzen 3700x ve RTX 2080 tabanlı sistem alınmalı mı?

Torik61

Kilopat
Daha fazla  
Ryzen 3. nesilin de çıkmasıyla alacağım sistemin fiyatı iyice arttı. Şu anda MSI RTX 2070 Gaming Z ya da RTX 2080 Gaming X Trio almayı düşünüyorum. Sizce Ryzen 3700x ve RTX 2080 almalı mıyım? Yeni nesil ekran kartlarını beklemeli miyim? Ne zaman satışa çıkarlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
9’unda Rtx 2060 ve 2070 Super, 23’ünde Rtx 2080 Super çıkışını yapacak. (Ben kendim de beklediğim için beklemeni öneririm.)

9’unda Rtx 2060 ve 2070 Super, 23’ünde Rtx 2080 Super çıkışını yapacak. (Ben kendim de beklediğim için beklemeni öneririm.)
Bunlardan birisini almam mantıklı olmaz herhalde. Fiyatı çok arttırmadan performansta güzel bir artış sağlayan bir kart olmaz gibime geliyor. X570 yongalı anakartları beklediğimden dolayı ekran kartlarını da görmüş olurum. Yeni nesilin ne zaman çıkacağı hakkında bir söylenti var mı?

Bunlardan birisini almam mantıklı olmaz herhalde. Fiyatı çok arttırmadan performansta güzel bir artış sağlayan bir kart olmaz gibime geliyor. X570 yongalı anakartları beklediğimden dolayı ekran kartlarını da görmüş olurum. Yeni nesilin ne zaman çıkacağı hakkında bir söylenti var mı?
3. Seri bugün çıkışını yaptı dostum,

Technopat'ın incelemesi aşşağıda.

Başlıkta yazıyordu fakat admin değiştirmiş, sormak istediğim rtx 3000 serisi ne zaman çıkar?

Arkadaşım yeni nesil bir ekran kartı beklemene gerek yok ona bakarsan yeni ekran kartları çıktı diyelim sonra yine yeni ekran kartları çıkacak böyle bekle bekle olmaz zaten senin söylediğin ekran kartı günümüzün en iyisi eğer bütçen varsa al derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı