RTX 2080 marka ve model önerisi

ksn

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
MSI RTX 2080 Gaming X Trio ekran kartım var. Oyun içinde sistemle hiç stabil çalışmıyor. Denemediğim yöntem ve ayarlar kalmadı. Garantisi olduğu için ürünü iade edeceğim. Satan firma paramı istersiniz yoksa aynı model ekran kartımı gönderelim diye seçenek sunuyorlar.

Aynı ekran kartını mı alayım yoksa başka bir marka mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI RTX 2080 Gaming X Trio ekran kartım var. Oyun içinde sistemle hiç stabil çalışmıyor. Denemediğim yöntem ve ayarlar kalmadı. Garantisi olduğu için ürünü iade edeceğim. Satan firma paramı istersiniz yoksa aynı model ekran kartımı gönderelim diye seçenek sunuyorlar.

Aynı ekran kartını mı alayım yoksa başka bir marka mı?
Şu anki ekran kartınızın modeli iyi eğer para iadesi alırsanız Rog Strix de alabilirsiniz.

Sorun olduğunu düşünüyorsanız, ki bence bi' sorun var, yenisini isteyin. Ama yok istemiyorum der iseniz ve ışıklı mışıklı olması sizin için sorun değil ise Gigabyte'ın 2080'i çok kaliteli. Amazon.de'den getirtebilirsiniz. Hem daha uyguna gelir, üstüne paranız da kalır.

Şu anki ekran kartınızın modeli iyi eğer para iadesi alırsanız Rog Strix de alabilirsiniz.
Asus, Gigabyte, MSİ, EVGA, bu markaların iyi olduğunu söylüyorlar zaten hocam. Önerdiğiniz gibi Asus’u araştırayım.
Sorun olduğunu düşünüyorsanız, ki bence bi' sorun var, yenisini isteyin. Ama yok istemiyorum der iseniz ve ışıklı mışıklı olması sizin için sorun değil ise Gigabyte'ın 2080'i çok kaliteli. Amazon.de'den getirtebilirsiniz. Hem daha uyguna gelir, üstüne paranız da kalır.
Sistemde takılı RAM RGB o yüzden MSİ tercih etmiştim hocam. Aynısını almak istiyorum ama aynı sorunu yaşarım diyede korkuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı