RTX 2080 Ryzen 5 5600X CS2 ölüm maçında FPS düşmesi

NAUX

Hectopat
RTX 2080 Ryzen 5 5600X 8 GB 2666 MHz RAM.

CS2 ölüm maçında FPS düşmesi yiyorum maçtayken bir sorun olmuyor 300FPS alıyorum. Sabah CoD Warzone indirdim çok fazla FPS düşmesi oldu bunun sebebi RAM midir sizce RAM darboğaz mı yapıyor?

RAM'den çok oyundaki veya bilgisayarınızdaki herhangi bir ayardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Maçtayken sorun yaşamıyorum dediğinize göre bir ayar olmalı ki sistem zorlandığında gücü kısıyor olabilir.

Yetersiz RAM anlık FPS düşmelerine sebep olabiliyor sorunun büyük ihtimalle RAM kaynaklı. Anakartını belirtmediğin için bilmiyorum ama en az 3200MHz 16 GB RAM'e geçmeni öneririm.

Yetersiz RAM anlık FPS düşmelerine sebep olabiliyor sorunun büyük ihtimalle RAM kaynaklı. Anakartını belirtmediğin için bilmiyorum ama en az 3200MHz 16 GB RAM'e geçmeni öneririm.
anakart gigabyte b450m s2h

RAM'den çok oyundaki veya bilgisayarınızdaki herhangi bir ayardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Maçtayken sorun yaşamıyorum dediğinize göre bir ayar olmalı ki sistem zorlandığında gücü kısıyor olabilir.

Ne gibi bir ayar

Hocam 8 GB RAM kullandığınızı görmedim. Sorununuz çok büyük ihtimalle RAM kaynaklıdır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı