RTX 2080 sistem düşük performans veriyor

Sıcaklık değerlerini, normal kullanım değerlerini, drop yaşadığınız zaman ki kullanım değerlerini paylaşın. RAM single channel mı? Depolama olarak ne kullanıyorsunuz, SSD ise doluluk oranı ne kadar, Windows'unuz orijinal mi ve güncel mi? Ekstra kullandığınız 3. parti yazılım var mı? Sisteme en son ne zaman tam virüs taraması yaptınız?

Bahsettiğiniz konuda bu ve bunlara benzer çok etken olabilir, paylaşırsanız sorunun kaynağını tespit etmenize yardımcı olalım. :)

Dostum öyle bir konu açıyorsun ki bazen şaşırıyorum bu moderatörler nasıl kabul ediyor bu konuları. Sıcaklık değerleri belirtilmemiş, CPU-GPU kullanım yüzdesi belirtilmemiş onu bunu geçtim en önemli olan hangi oyunda/uygulamada düşük performans aldığını yazmamışsın gelmiş burada yardım istiyorsun.

Dostum öyle bir konu açıyorsun ki bazen şaşırıyorum bu moderatörler nasıl kabul ediyor bu konuları. Sıcaklık değerleri belirtilmemiş, CPU-GPU kullanım yüzdesi belirtilmemiş onu bunu geçtim en önemli olan hangi oyunda/uygulamada düşük performans aldığını yazmamışsın gelmiş burada yardım istiyorsun.

Kusuruma bakmayın bilgisayarlarla alakalı çok bir bilgim yok FPS sıkıntısı yaşıyordum bu sitedede yeniyim açıkçası ne yazcağımı bilmediğim için bildiğim birkaç şeyi açıkca yazmaya çalıştım rahatsızlık verdiysem özür dilerim.

Geri
Yukarı