RTX 2080 SUPER SLI için PSU önerisi

kubilaysenoz

Decapat
10980XE işlemci, X299 STRIX anakart, 2080 SUPER X2 SLI STRIX, 3000 MHz 8x8 RAM, 1 CPU sıvı soğutucu 2 fan, 2 kasa fanı, 1 metre 60 şerit LED, 1 M.2 SSD 500GB, 1 SSD 500GB, 1 HDD 1 TB. Bu sisteme elimde 750M Corsair 80 Plus modeli var. Bir o kaldı değiştirmediğim. Bilen kişilere sorumdur: Sizce kaldırır mı, sorun yaşar mıyım, yoksa değiştirmeli miyim? Sistem overclocklu kullanılmayacak, render alacağım, uzun saatler yorulucak. Eğer kaldırmıyorsa şayet öneri PSU'ları bekliyorum.

Bilgisayar yük altında duracağı için bunu önerebilirim, ayrıca bu sistemi topladığına göre bütçen vardır büyük ihtimalle.
Çok abartılı fiyat hocam. Tabii ki ASUS, attığım üründen iyi ama aradaki fiyat farkına değmez.

Ben iş için kullanılan sistemlerde güç kaynağının en kaliteli olması gerektiği fikrindeyim, ayrıca ASUS'un o güç tüketimini göstermesi benim işime de ayrıca yarıyor. Ben böyle bir sistem toplamış birinin fiyat sıkıntısı olduğunu hiç zannetmiyorum.

Ben iş için kullanılan sistemlerde güç kaynağının en kaliteli olması gerektiği fikrindeyim, ayrıca ASUS'un o güç tüketimini göstermesi benim işime de ayrıca yarıyor. Ben böyle bir sistem toplamış birinin fiyat sıkıntısı olduğunu hiç zannetmiyorum.
Bütçe varsa tercih edilir tabii ki. Hem tasarımsal olarak hem kalite olarak çok daha iyi fakat dediğim gibi arada iki katı fiyat farkı var ve bence buna gerek yok. Para sıkıntısı yoksa ASUS alınabilir.

Bilgisayar yük altında duracağı için bunu önerebilirim, ayrıca bu sistemi topladığına göre bütçen vardır büyük ihtimalle.
Bu abartı biraz bence. Attığım model daha ucuz ve aynı seviye. Sadece güç ibaresi yok. Ve bunda multi rail single rail arası geçiş var.

Evde workstation olarak kullanacağım. Fiyat aralığım yok. Kaliteli bir şey olsun, verimi yüksek olsun. 80 Plus Gold yazıyor mesela, onu bilmiyorum.
Bütçeniz nedir?
Fiyat aralığım yok. Sistemi darboğaz etmeyecek, verimli, uzun ömürlü bir tavsiye bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı