RTX 2080 Super tüm oyunlarda kapanıyor

Davut.pk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, CS:GO hariç RDR2 AC Odyssey Origins gibi oyunları açıyorum açılıyor hemen ardından oyun kapanıyor anlam veremiyorum. RTX 2080 Super Galax kart çok yeni toplam 1 ay kullandım. Problem neden kaynaklanıyor olabilir?

RDR2 oynarken değişik bir hata çıktı sebebi ne olabilir?
Uzun süredir aynı HDD takılı ve hiç format atmadım problem bundan kaynaklı olabilir mi? Windows kaynaklı?

Merhaba arkadaşlar, CS:GO hariç RDR2 AC Odyssey Origins gibi oyunları açıyorum açılıyor hemen ardından oyun kapanıyor anlam veremiyorum. RTX 2080 Super Galax kart çok yeni toplam 1 ay kullandım. Problem neden kaynaklanıyor olabilir?

RDR2 oynarken değişik bir hata çıktı sebebi ne olabilir?
Uzun süredir aynı HDD takılı ve hiç format atmadım problem bundan kaynaklı olabilir mi? Windows kaynaklı?
Oyunlar korsan mı?

PSU nedir? SSD alın HDD tarih oldu.
cooler master psu 800w
Oyunlar korsan mı?
hayır hocam rdr2 online ve hikaye ikisinde de atıyor. ag origins epic games rdr2ler de epic gamesten zaten. origisn de öyle. tüm oyunlar epicte. cs go steamda sadece onda da atmıyor ama epic games ile ilgili olduğunu sanmıyorum
Driver güncel mi ? Ayrıca değişik olarak kastettiğiniz hatayı daha çok açabilir misiniz?
hocam mavi bir ekran geliyor şu işaret var kocaman :( windows sorunla karşılaştı bilgisayarı falan kapatmayın bu sırada diyor

Geri
Yukarı