i9 9900KS RTX 2080 Super oyunlarda ekranda dalgalanma sorunu

sterao

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar lütfen yardimci olun yeni sistem topladim.
RTX 2080 Super.
ASUS tof Z390 anakart.
İ9 9900KS.
750W Xigmatek Silver guç kaynagi.
32 GB RAM.
Monitor ASUS ROG PG279Q 165 Hertz 2K.
Sorunum oyunlarda dalgalanma ve anamenude kasadan bir ses gelmeye başliyor sesin takip ettim sanirim tam emin degilim ekran kartindan geliyor. Oyunlarda dalgalanma var. G-Sync kapadim actim Hertz dusurdum kabloyun kalitelisiyle degiştirdim.
Ama kesinlikle cozemedim oyunlarda yatay bir dalgalanma ve kasadan sadece oyunda cikan bir ses yardimci olursaniz sevinirim.

Bu arada güç kaynağım 4 senelik, diğer parçalar yeni.

Bir de monitör 4 senelik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun değil ses rahatsız eder sadece. Garantiye gönderip değişim isteyebilirsin. Ses rahatsız etmiyorsa kalabilir. Adaptörü çıkartıp normal çekilde taktığının ters şeklinde tak. Monitor dalgalanması topraklamadan dolayı olur genelde.

Sorun değil ses rahatsız eder sadece. Garantiye gönderip değişim isteyebilirsin. Ses rahatsız etmiyorsa kalabilir. Adaptörü çıkartıp normal çekilde taktığının ters şeklinde tak. Monitor dalgalanması topraklamadan dolayı olur genelde.
peki powerdan ilabilirmi bana powerdan olabilceni soylediler

PSU ikinci el mi? 750W besler bir sorunu yoksa.
Menüde ses geliyor demiş. Menüde FPS tavan yapar CW'de en çok orada belli olur.
sifir psu oyunun içibdede geliyor ses
psu dan gelen bir ses var elektrik sesj gibir bir ses
wicherda ekran kartinda ses geliyor ama rdr2 de ses yok şuan farkettkm psudan cizirti sesi geliyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı