RTX 2080 Tabanlı Sistem Toplama

Daha fazla  
Anakart: MSI B450 Tomahawk
377922

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer işlemci O.C. yapma planınız varsa X’i seçiniz. Daha yüksek frekanslara çıkarsınız. Ve bütçenizi çok yormayacaksa MSI RTX 2080 Gaming X Trio modeline de göz atın bence. Disk için 7200 rpm olabilir. Onun dışında oldukça iyi bir sistem. Kasayı kullanıyorum oldukça memnunum. Ve güç kaynağı da oldukça kaliteli.

Aslında beslene konusunda çokta sıkıntı çıkarıp darboğaz yapacağını düşünüyorum. Hem 2080 gibi kartı alan biri neden 1080p ile oynamaya devam eder ki? Hangi çözünürlükte oyun oynamayı planlıyorsunuz?

Aslında beslene konusunda çokta sıkıntı çıkarıp darboğaz yapacağını düşünüyorum. Hem 2080 gibi kartı alan biri neden 1080p ile oynamaya devam eder ki? Hangi çözünürlükte oyun oynamayı planlıyorsunuz?
1080p 144 hz 1ms monitör
İşlemci yetersiz gibi tam manası ile besleyemez. R7 2700 veya İ5 9600K güzel olur.
ryzen 7 1700 yadda ryzen 5 2600 x seçebilirim
ayrıca harddisk seçiminizde yanlış olmuş 5400 rpm hdd koymuşsunuz oyunlarda ve uygulamalarda sıkıntı yaşarsınız 7200 rpm ve 64 mb cache olan bir hdd gerekli .
onu seagate barracuda yapcam ama ssd kafam karıştı evo 960 250 gb mı alsam yoksa bütçe uç uca denk geliyor monitör alcam 250 gb normal ssd mi alsam diyorurm

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı