RTX 2080 Ti Tabanlı Sistem Toplama

atakan123123

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba PC toplama kararı aldım. Ve uzun bir süredir bu piyasada değildim. Parçalar konusunda,
Kasadan vs. fiyatı kısıp içine daha çok odaklanacağım RGB vb. Bir kasa olmasına gerek yok görüntü pek önemli değil.
Üstünde 1TB 970 Pro SSD olacak.
Ekran kartı: RTX 2080 Ti olacak.
İşlemci olarak Intel Core i9 9900KS veya Ryzen 3950X sizce hangisi daha iyi veya bu fiyatlara daha iyisi var mı?
Bu parçalardan maksimum performans almamı sağlayabilecek anakart, RAM güç kaynağı gibi parçalar konusunda yardıma ihtiyacım var. Işıklı falan olmasına gerek yok sadece bu sistemden tam performans almamı sağlasın yeter.
Bu parçalara bütçe olarak bir şey belirtemiyorum önerilere göre bakacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel 10. nesili bekleme şansınız var mı? 20 gün falan kaldı çıkmasına. Boşuna 9. nesile para vermeyin.

Bütçe olsa bile 2080 Ti önermiyorum 2080 Super alıp diğer parçalar yükseltme yapılabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaklaşık bütçe belirtirseniz ona göre öneri yapılabilir.

Bütçe olsa bile 2080 Ti önermiyorum 2080 Super alıp diğer parçalar yükseltme yapılabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaklaşık bütçe belirtirseniz ona göre öneri yapılabilir.
2080 ti ile süper arasında fark var bence 2080 ti alacağım
bütçe belirtmeme sebebim şu bu sistemi kaldırabilecek tam performansımı almamı sağlayabilecek en minimum fiyatlı ürünler istiyorum
bu yüzden ışıklı falan olmasına gerek yok dedim çünkü bir RGB ekleyip çok fiyat farkı ekliyorlar

Benim sisteme bakabilirsiniz. Intel alacaksanız arkadaşın dediği gibi 10. nesli bekleyin.

Teşekkür ederim 10. nesli bekleyeceğim.

Neredeyse iki katı fark var 🙂

Doğru ama seneler sonra 1 kere alacağım için almışken tam almak istiyorum.
10.nesil çıktığında ona göre yeniden bir konu açacağım ancak şimdi yeni bir konu açmamak için bu konuda boşa gitmesin diye monitör önerisi alabilirim FPS oyunları oynadığım için 240 Hz monitör 1ms monitör arıyorum ancak ASUS TUF Gaming VG279QM modelimi gördüm 280 Hz bunumu almalıyım yoksa bunun yerine 240 Hz 2K bir monitör almak daha mı mantıklı eğer öyleyse onu da önerirseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı