RTX 2080 Ti Monitör Önerisi

Hocam iyi güzel atmışsın da bunlar hepsi Free-sync. Nvidia ekran kartım var. G-sync olması gerekiyor.

AOC Q27G2U veya MSİ Optix G27CQ4 alabilirsiniz. Yukarıdaki Samsung monitörüde alabilirsiniz.

Msi modeli çok hoşuma gitti. Fiyatıda 3100-3500 arası. Muhtemelen bunu alırım çünkü msi anakart, msi x trio var. Monitörlede iyi uyum sağlar diye düşünüyorum. Şaşırtan yönünde 165hz 2k olması. Fiyatı cidden iyi. Teşekkürler yardımın için

4K ile 2K arasında aman aman bir fark yok 2K'da tercih edebilirsiniz 2K yatay olarak neredeyse 2600 pikseli var 4K'nin 3500 ondan 2K yüksek HZ alabilirsiniz tabii hangisinde istediğiniz özellik var ise onu alın.
Hocam iyi güzel atmışsın da bunlar hepsi Free-Sync. NVIDIA ekran kartım var. G-Sync olması gerekiyor.

NVIDIA'nin ekran kartlarına yeni Driver'lar ile FreeSync desteği gelsdi.

Son düzenleme:
2k 144hz bakıyorum freesync dahi 3300'den başlıyor VGA'lar bile. Başında grafik konusunun önem taşıdığını söylemiştim. Samsung 4k ıps monitör 2799 TL Freesync. 60hz her ne kadarda gaming için yeterli olmasada deli gibi oyuna vaktim olmayacağı için beklentilerimi karşılasın yeter. 28 ekran, 4k çözünürlük. LG, AOC, Samsung, Philips, bu dört markaninda 4k ıps 60hz monitörü var. Sanırım Samsung alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı