RTX 2080 ve 9700K Sistem Toplama

Topladığınız PC genel olarak dengeli ve güzel fakat 240 MM sıvı soğutucular iyi performanslı olmuyor böyle bir sisteme en az 280MM sıvı soğutucu alın ki sıvı soğutma kullandığınızı hissedin 583 TL ye çok daha performanslı ve daha az sessiz çalışan bir çok hava soğutucu mevcut size eğer bütçeniz varsa Corsair H115i PRO veya NZXT x62 öneririm bunları alacak bütçem yok diyorsanız
be quiet! Dark Rock Pro 4 İşlemci soğutucu BK022 İşlemci Fanı - Nanokatalog
MSI Core Frozr XL İşlemci soğutucu 33.6 dB E32-0802070-A87 İşlemci Fanı - Nanokatalog
Noctua NH-D15 İşlemci soğutucu NH-D15 İşlemci Fanı - Nanokatalog
Şu 3 Soğutucudan birini öneririm hepsi çok iyi soğutuculardır ve 240 MM sıvı soğutmadan daha iyi performans verirler ve daha sessizdirler Coolermasterin bu ürününde pompa sesi sorunu mevcut bir çok kullanıcı bundan şikayetçi

Al git. Ama bence Samsung 1tb'lık ssdleri 1000tlye çıkarıcak onu bekle (bütçe var ise).

QVO serisini diyorsun sanırım ben de merak ediyorum onları çok başarılı duruyorlar.

Ben beğendim güzel liste yapmışsın belki X62 alabilirsin yukarıda söylendiği gibi soğutmayı. O yazdığın kesinlikle üzmez ama bazı arkadaşlara sorunlu modeller denk geldiğini ben de görmüştüm.

Ya fiyatlara baktım da 9700K o para verilmez bence biraz sabredip şu yeni gelecek Ryzen serisini bekle. 3 bin liraya işlemci satıyor adamlar ayıptır intel.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı