RTX 2080 ve i9 9900K sistemde FIFA 20 oyunu başlatırken oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Oguzhandrzz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm 2 gün önce FIFA 20 satın aldım oyuna giriyorum... Sistemim en iyi kalite ve yeni bir sistem olmasına rağmen genelde hep oyunun başlangıcında sunuculara bağlanırken donuyor 4-5 sanıye sonra oyundan hatasız bır sekılde atıyor. Ardından 5-6 defa deniyorum sonra duzelıyor oyuna giriyorum 30 dk falan oynuyorum oynadıktan sonra DirectX function hatası alıyorum oyundan atıyor... 400 TL para verdim resmen paramızla rezil oluyoruz... Bu hatayı sadece FIFA 20'de alıyorum... EA Games'e baktım hiç bu sıkıntıyla alakalı bildirim yok adamlar nasıl kendilerine güveniyorsa artık hata olmayacak sanıyorlar her yere baktım çözüm bulamadım Allah ıcın varsa bilen yardımcı olsun...

Sistemim:
MSI RTX 2080 ekran kartı.
Intel Core i9 9900K 3.6GHz.
64 GB RAM.
1 TB HDD.
Samsung 2TB portable T7 SSD (okuma 1050 MB yazma 1000 MB)

Not: İlk defa bir sayfada konu açıyorum yanlış bir şey yaptıysam affola :)

Hatayı internet yaz. Belki çıkar böyle videolar çok var bakabilirsiniz. Sisteminizde bayağı iyi miş :)

görüşünüz için teşekkür ederim internette çok aradım ama çözüm bulamadım ea games'in facebook destek sayfasına yazdım birşeyler yaptırıyorlar ama bakalım eğer olumlu olursa açılacak inşallah

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı