RTX 3000 serisi gelince RTX 2000 serisi laptop fiyatları düşer mi?

Ahmetpkts

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster laptop almak istiyorum. Üniversiteye geçtiğim için içinde RTX 2060 olan 11.300 TL bir laptopu beğendim. Şimdi birkaç sorum var.

1- 3000 serisi ekran kartları laptoplarda Türkiye'de ne zaman çıkar?
2- 3070 ekran kartı olan bir laptop fiyatı ortalama kaç TL olu?.
3- 3000 serisi çıktığında 2000 seri olanların fiyatı düşer mi?

Laptoplara çok geç düşecektir RTX 3000 serisi bekleme vaktiniz varsa paranızı dolara atarsınız, dolar yükselse bile siz bir şey kaybetmeyeceksiniz. Uzun vadede elden çıkarılmak için biraz düşer o da değmez.

Kur çıkar diye korkuyorsanız paranızı dolar veya altın yapıp bekletin 3000 serisi ile 2000 serisi arasında bariz performans farkı var. Nvidia 900 lerden 1000’li serilere geçişte benzer performans farkı sunmuştu gtx 1070, 980ti den daha iyiydi şuan rtx 3070 , 2080ti den daha iyi bende rtx 2070 serisi bir laptop alacaktım fakat 3000 serileri duyurulunca bekliyorum eski laptopla idare ediyorum. Kısacası bekleyin ve 3000 serisi laptop alın. Ülke zaten ekonomik buhran içinde fırsattan istifade 2.el laptop fiyatlarını sıfır ayarına satanlar kaybetsin.

düşmez ama 2 katına çıkar isede kimse şaşırmaz bu ülkede,dolara atın diyorsunuz ama adam belki 12 taksit ile almayı düşünüyor bunu, nakit alıcaksanız atın dolara.
düşmez ama 2 katına çıkar isede kimse şaşırmaz bu ülkede,dolara atın diyorsunuz ama adam belki 12 taksit ile almayı düşünüyor bunu, nakit alıcaksanız atın dolara.

2000 Eurodan başlıyor fiyatlar hani daha boş bir laptop olduğunu düşünürsek bile bu kartı besleyecek bir işlemcide olması şart ortalama 1500 Euro + seviyesinde ülkeye girse malum über yüksek vergiler ile 20k civarında çıkar kur bu şekilde sabit kalır ise o da

Son düzenleme:

Geri
Yukarı