RTX 3000 serisi laptop önerisi

Bütçe
19000 TL
Hocam açtığınız konunun yorumlarını okudum MSI Pulse GL76 qlmayı düşünüyordum ancak fikrim şu an Monster yönünde.
Hakkında konuştuğumuz laptopu test etme imkanınız oldu mu?
(Sıcaklık ve FPS değerler)

Test ettim kısa süreliğine üniversite arkadaşım aldı ve değerler o Technopat'daki alan kişi ile aynı MSI GP76 ile fark yok ayrı eten MSI yerine Monster almak daha doğru olacaktır cunku müşteri hizmetleri cok iyi müşteri memnuniyeti cok iyi.

Test ettim kısa süreliğine üniversite arkadaşım aldı ve değerler o Technopat'daki alan kişi ile aynı MSI GP76 ile fark yok ayrı eten MSI yerine Monster almak daha doğru olacaktır cunku müşteri hizmetleri cok iyi müşteri memnuniyeti cok iyi.

Anladım hocam farklı bir bakış açısı kazandırdınız Hepsiburada üzerinden sipraiş veriyorum
Kendi sitesinde ön sipariş diyor
Çok teşekkürederim

Anladım hocam farklı bir bakış açısı kazandırdınız Hepsiburada üzerinden sipraiş veriyorum.
Kendi sitesinde ön sipariş diyor.
Çok teşekkürederim.

Ne demek hayırlı olsun bende alacağım inşallah cunku MSI kullanıyormuş hissi veriyor cunku MSI ve dünyanın en kaliteli ekipman firimasında SteelSeries 😍

Hocam Trendyol'da biraz daha ucuz oradan alıyorum 😂

Tamamdır.

Hocam Trendyol'da biraz daha ucuz oradan alıyorum 😂

AAA unuttun MUX Switch ve Max performans yani Max-P bile var 😍 plastik kesinlikle değil kavucuk ve metal karışımlı üretilmiş.

Geri
Yukarı