RTX 3000 serisi hakkındaki düşünceleriniz ve Türkiye fiyatı

3070, 3080 alacak olanlar düşük fiyatları görüp acele etmesin. AMD'nin elinde Big Navi gibi bir koz var ve Nvidia AMD'nin kozu (muhtemelen) büyük olduğu için önceden planlanmış fiyatları düşürerek AMD'den önce kartları hızlıca satmaya çalışıyor. Paranızı herhangi bir yatırım biriminde koruyun, AMD'nin yanıtını bekleyin. Yatırım tavsiyesi değildir.

3070, 3080 alacak olanlar düşük fiyatları görüp acele etmesin. AMD'nin elinde Big Navi gibi bir koz var ve Nvidia AMD'nin kozu (muhtemelen) büyük olduğu için önceden planlanmış fiyatları düşürerek AMD'den önce kartları hızlıca satmaya çalışıyor. Paranızı herhangi bir yatırım biriminde koruyun, AMD'nin yanıtını bekleyin. Yatırım tavsiyesi değildir.

AMD bence GPU tarafında çok geride kaldı. Ryzen CPU'ları çok güzel doğru ama ekran kartı olarak NVIDIA çok önde artık. Hem performans hem de yanında gelen onlarca teknoloji sayesinde.

AMD bence GPU tarafında çok geride kaldı. Ryzen CPU'ları çok güzel doğru ama ekran kartı olarak NVIDIA çok önde artık. Hem performans hem de yanında gelen onlarca teknoloji sayesinde.
AMD, Big Navi cevabını vermeden yorum yapmamalısın. Ciddi güçlü, RT çekirdekli kartlar konuşuluyor.

AMD, Big Navi cevabını vermeden yorum yapmamalısın. Ciddi güçlü, RT çekirdekli kartlar konuşuluyor.

Valla 5700 içinde aynı hype yaşandı tamamen fos çıktı. Ben öyle ahım şahım bir şey beklemiyorum AMD'den. En azından NVIDIA ile kapışacak kadar. Eminim güzel bir şey ortaya koyarlar ama.

Vallahi 5700 içinde aynı hype yaşandı tamamen fos çıktı. Ben öyle ahım şahım bir şey beklemiyorum AMD'den. En azından NVIDIA ile kapışacak kadar. Eminim güzel bir şey ortaya koyarlar ama.

RX 5700 2060'den daha iyi performans verdi ve istediğine ulaştı. NVIDIA üstüne 2060S'i çıkarmak zorunda kaldı ve 2060'ın fiyatlarını düşürdü. Aynı şey 2070, 1660 ve 1650'de de yaşandı ve NVIDIA hem bu modellerin fiyatlarını indirdi hem de superlerini çıkardı ki bazı seviyelerde super bile yetmedi o performans ve fiyata yetişebilmeye. RDNA gerçekten küçümsenecek bir mimari değil. Gerçekten nasıl Ryzen ile çok şey kattılarsa RDNA ile de Vega'nın üstüne çok şey kattılar. Ve şimdi de RDNA 2 geliyor ve yeni nesil konsollar bile bu mimariyi kullanıyor bence küçümsemeyin. NVIDIA'nın tüm dengesini şaşırttı RDNA ile şimdi de daha büyük bir şey bekliyorum açıkçası. Umarım sonucu son kullanıcıya yarar.

Geri
Yukarı