RTX 3050 aygıt yöneticisinde takılı değil olarak gözüküyor

BerkeYoldas

Hectopat
Daha fazla  
Bugün yeni aldığım laptopun normal bir şekilde sitesinden driverlarını kuruyordum. NVIDIA GeForce ve Experience uygulamalarını kurdum. Hiçbir sıkıntı olmadı. NVIDIA Denetim Masası'nda görüntü kalitesi barı olan kısımda performansa doğru çektim onayladım bir anda attı beni NVIDIA Denetim Masası'ndan. Sonradan da ne Experience ne de Denetim Masası'na girebiliyorum. Ekran kartı takılı değil ve NVIDIA ekran kartınız yok hatası alıyorum. Aygıt yöneticisinde gizli olan aygıtları da göster seçeneğini açınca RTX3050 ekran kartım gözüküyor. DxDiag görselini de buraya bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• dxdiag.png
    dxdiag.png
    30,3 KB · Görüntüleme: 105
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    6,8 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da oldu bu kronik bir sorun mu acaba ASUS'un 3050 ekrankartli laptoplarinda? Bir cozum elde edebildiyseniz paylasir misiniz lutfen. Yarin ASUS'u arayip destek isteyecegim inşallah kolay bir yolu vardir iki aylik laptopu garantiye yollamak istemiyorum.
Bana da oldu bu kronik bir sorun mu acaba ASUS'un 3050 ekrankartli laptoplarinda? Bir cozum elde edebildiyseniz paylasir misiniz lutfen. Yarin ASUS'u arayip destek isteyecegim inşallah kolay bir yolu vardir iki aylik laptopu garantiye yollamak istemiyorum.

Sorunu buldum iGPU ozelligini actigimiz için oluyor bu arkadaşlar. Keske servise yollamadan anlasaydim bosu bosuna ugrastim. Asil garip olan bu durumu ASUS yetkili servisi ve ASUS teknik destek dahil kimsenin anlamamasi ve formatla bile duzelmemesi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı