RTX 3050 bilgisayarda GTA V açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

melih.as

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
3050
İşlemci
AMD
Steam üzerinden GTA 5 indirdim. Oyunu açmaya çalıştığım da oyun hiçbir türlü açılmadı. Aç kapa yaptım bu sefer oyun PC açtığım zaman açık olarak gözüküyor, ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi platform üzerinden oynuyorsun? Steam mi? Ekran görüntüsü atma şansın var mı?

Evet Steam üzerinden oynuyorum format attım yine aynı sorunu yaşıyorum.

gta.PNG

Sistemden tamamen Rockstar uygulamarını kapat. Steam'i de kapat. Görev yöneticisine git, başlangıç uygulaması olarak Steam'i vs de kapat. Sonra bilgisayarı yeniden başlat ve dene. Laptop + Masaüstünden sıkıntısız oynuyorum. Kaç yıllık oyun, bekleme süreleri inanılmaz fazla ama yapacak bir şey yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu video faydalı olur belki

Sistemden tamamen Rockstar uygulamarını kapat. Steam'i de kapat. Görev yöneticisine git, başlangıç uygulaması olarak Steam'i vs de kapat. Sonra bilgisayarı yeniden başlat ve dene. Laptop + masaüstünden sıkıntısız oynuyorum. Kaç yıllık oyun, bekleme süreleri inanılmaz fazla ama yapacak bir şey yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
şu video faydalı olur belki.

Yok hocam ikisi de işe yaramadı.

İ

Sistemden tamamen Rockstar uygulamarını kapat. Steam'i de kapat. Görev yöneticisine git, başlangıç uygulaması olarak Steam'i vs de kapat. Sonra bilgisayarı yeniden başlat ve dene. Laptop + masaüstünden sıkıntısız oynuyorum. Kaç yıllık oyun, bekleme süreleri inanılmaz fazla ama yapacak bir şey yok.
şu video faydalı olur belki.giriş ekranını tamamladıktan sonra siyah ekran var.

Yok hocam ikisi de işe yaramadı.

S

şu video faydalı olur belki.

Social Club'a girmeyi denedim internetten o da olmuyor giriş ekranına bilgilerimi girdikten sonra siyah ekranda kalıyor mobilde ve PC için durum aynı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı