RTX 3050 bulunan laptop tavsiyesi

Turok_28

Hectopat
Arkadaşlar yazılım işiyle uğraşacağım hem de AutoCAD tarzı programları rahat zorlanmadan açacak hem de film izleyeceğim laptop arıyorum. Bütçe maksimum 15k falan ara sıra oynadığım bir oyun var, War Thunder onu oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis acayip bir şey istemissin PC olsa kolay olurdu ama laptoplarda 3050 olupta 15k olanı net çöptür. Neden diye soracak olursan 1 sene önce bende lapton aldım 18k ya Acer Nitro 5 serisinden onda da 3050 var ve 16 GB RAM, laptoplarda her şey birbirine uyumlu gidiyor mesela 15k ya 3050'nin yanına 4 GB RAM falan alabilirsin şu an yani çöp, bütçeni biraz daha zorlarsan Acer Nitro veya HP öneririm.

Reis acayip bir şey istemissin PC olsa kolay olurdu ama laptoplarda 3050 olupta 15k olanı net çöptür. Neden diye soracak olursan 1 sene önce bende lapton aldım 18k ya Acer Nitro 5 serisinden onda da 3050 var ve 16 GB RAM, laptoplarda her şey birbirine uyumlu gidiyor mesela 15k ya 3050'nin yanına 4 GB RAM falan alabilirsin şu an yani çöp, bütçeni biraz daha zorlarsan Acer Nitro veya HP öneririm.

3060 mı almak lazım 25'e Lenovo var Amazon'da ama sırf bir oyun için o kadar paraya yazık.

Son zamlardan sonra 15k ya 3050 bulman zor ki bulursun ama Acer'ın alt kasa düşük TDP'li katlarını buludrsun.

Bu linkteki bilgisayar 16.1 inç film ve yazlım için iyi ayrıca işlemcisi de ortalamanın üstünde.

Ya da istersen bütçeyi 19'a çıkar rahat 3050 bulursun.

Aynen 60W kartla geliyor hiç alma daha iyi.

Arkadaşlar yazılım işiyle uğraşacağım hem de AutoCAD tarzı programları rahat zorlanmadan açacak hem de film izleyeceğim laptop arıyorum. Bütçe maksimum 15k falan ara sıra oynadığım bir oyun var, War Thunder onu oynayacağım.
Bütçeyi 17k yapabilir misiniz?

Bütçe çıkmassa:

Bütçeyi 17k yapabilir misiniz?

Bütçe çıkmazsa:

17'ye Amazon'da 3050 Ti'li Nitro 5 var ama watt değeri nedir acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı