RTX 3050 Ghost 6924 TL!

Aldığım dolarlar, eurolar, altınlar 2 kat, teknolojik aletler 4 kat zamlandı. Ne anladım ben bu işten :D?

Çip krizi bir yandan, COVID'den dolayı tedarik sorunu bir yandan, e mining de bir yandan. Dikkatli bakarsanız sadece ekan kartlarının 4 katına çıktığını görebilisiniz.

Çip krizi bir yandan, COVID'den dolayı tedarik sorunu bir yandan, e mining de bir yandan. Dikkatli bakarsanız sadece ekan kartlarının 4 katına çıktığını görebilisiniz.
Tedarik sorunu azaldı bu sıralar, mining desen 3050 bir işe yaramıyor miningde, çip krizide bu kartı pek etkilemiyor çünkü saldıran miningci yok karta almak için.

O fiyatlar yurtdışı için de öyleydi bu kartta öyle bir olay yok. 6K ya da satışa çıkaracak siteler olacaktır tabii 10 15 tane max fikren :D
İyi bari biz de enai çok alırlar dedim de almadılar 7k dan gelişme var helal olsun :D

Son düzenleme:
Öyle bir performans kaybı olmaz gülen niye gülmüş insanlar her şeyi bilmek zorunda değil. Ama değmez 570'den 3050'e geçmeye yakında fiyatları düşer 5 civarı olur bekleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
değmez? Düşer? 5K?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
değmez? Düşer? 5K?
Fiyat farkına değmez? 5'e düşmesini bekleyin dedim.
Ayrıca fiyatı rahat rahat düşecek kartın 😃. Bu fiyattan kimse almıyor.

Geri
Yukarı