RTX 3050 ile Valorant'ta 90-100 FPS alıyorum

xreyn

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
2 hafta önce Gaming notebook aldım. Valorant'ta 100 FPS alıyorum. Ekran kartım RTX 3050 bana herkes bunun anormal olduğunu söylüyor. Ne yapmalıyım?
Notebook'un özelliklerini link olarak atıyorum:

Sürücüler güncel mi? Tam olarak bütün donanımların sürücülerini kurdunuz mu? Prizde mi oynuyorsunuz? Bu soruların cevaplarını alalım önce.

Doğru ekran kartını mı seçtim bilmiyorum ancak kullandığım sorgu sistemi, 40 FPS tahmini değer biçmiş. Bence 100 FPS almanızda sorun yok.
Ekran Alıntısı.PNG

Doğru ekran kartını mı seçtim bilmiyorum ancak kullandığım sorgu sistemi, 40 FPS tahmini değer biçmiş. Bence 100 FPS almanızda sorun yok.
Eki Görüntüle 1120363
Hocam böyle siteler yasaklı ve güvenilmez. RTX 3050 = GTX 1660 demektir ve hiç de normal FPS'leri almıyor konu sahibi. Bilmeden bu sitelere başvurarak yorum yapmayınız.

1. kısım hakkında tam bilgi verin.

Harici monitöre veya televizyona bağlayıp kontrol edip buraya dönebilir misiniz?

Max Q bu yalnız yani en düşük Watt değerli modeli. TUF'larda 75W'lık model var.

Olabilir, listede çeşit olmadığından doğru olup olmadığı konusu şüpheliydi.

Hocam böyle siteler yasaklı ve güvenilmez. RTX 3050 = GTX 1660 demektir ve hiç de normal FPS'leri almıyor konu sahibi. Bilmeden bu sitelere başvurarak yorum yapmayınız.

Benim bilgisayarımda tahminleri genelde tutturduğundan kullanıyorum. :) Ben en son kartlarla ilgilendiğimde dolar 3'ü görmüş müydü onu bile hatırlamıyorum.

Sürücüler güncel mi? Tam olarak bütün donanımların sürücülerini kurdunuz mu? Prizde mi oynuyorsunuz? Bu soruların cevaplarını alalım önce.
evet dediğiniz her şey tamam.
1. kısım hakkında tam bilgi verin.

Harici monitöre veya televizyona bağlayıp kontrol edip buraya dönebilir misiniz?
Dostum harici monitörüm yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı