RTX 3050 laptop Detroit Become Human'da kasıyor

Dostum bilgisayarında NVIDIA ayarlarına girip Ekran kartını sadece RTX3050 kullanacak şekilde ayarlaman gerek, böyle yapıp tekrar bir test et derim

Dostum bilgisayarında NVIDIA ayarlarına girip Ekran kartını sadece RTX3050 kullanacak şekilde ayarlaman gerek, böyle yapıp tekrar bir test et derim
Fps sorunu halloldu şimdide oyun çöküyor inanılmaz.

Yinede olması gerekenden düşük geldi bana high ayarlarsa 55 60 bazı kısımlarda 23 e falan düşüyor ramim 8gb.

Son düzenleme:
FPS sorunu halloldu şimdi de oyun çöküyor inanılmaz.

Yine de olması gerekenden düşük geldi bana high ayarlarsa 55 60 bazı kısımlarda 23'e falan düşüyor RAM'im 8 GB.

RAM konusunda az kalıyor bilgisayarın ayrıca RTX3050, GTX1650 modelinin cilalanmıs RTX eklenmiş halidir 4 GB RAM ile bu tarz oyunlarda çok FPS vermesini bekleme, YouTube'dan bilgisayar özelliklerini girip FPS testlerini kontrol edip kıyasla tekrar bakalım

RAM konusunda az kalıyor bilgisayarın ayrıca RTX3050, GTX1650 modelinin cilalanmıs RTX eklenmiş halidir 4 GB RAM ile bu tarz oyunlarda çok FPS vermesini bekleme, YouTube'dan bilgisayar özelliklerini girip FPS testlerini kontrol edip kıyasla tekrar bakalım
8gb ramle yapılmış halini göremedim ama aynı sistemle ultrada oynuyorlar. Oyun genel olarak PC de sıkıntılıymış ama rahatsız edici evin içinde bile 40 larda fps.

Yeni konular

Geri
Yukarı