RTX 3050 laptop Detroit Become Human'da kasıyor

Aslında genel bir sorun ilk aldığımda sorun yoksa sonrasında CS:GO dahil bir fpslerl azaldı gibi 150'yi falan geçmiyor CS de yüksek düşük fark etmeksizin 120 150 arası hep.

Sürücüler güncel mi peki bı uyulama yükleyip kontrol et, onun dışında bilgisayarı genel bir Benchmark testine sok bakalım sorun neymiş işlemci mi ekran kartı mı

Google'a User Benchmark yazıp uygulamasını indiriyorsun sonra otomatik başlatıyor, sana tüm raporunu çıkarıyor
Tamam bir kaç saat içerisinde yapar size atarım.

Google'a User Benchmark yazıp uygulamasını indiriyorsun sonra otomatik başlatıyor, sana tüm raporunu çıkarıyor
Hocam pek anlamadım açılınca uygulama ekrana bastım başladı bu siteye attı bitince bi kontrol edin normal mi değerler?@Aladağ
Screenshot_1.png

Tamam bir kaç saat içerisinde yapar size atarım.

Hocam pek anlamadım açılınca uygulama ekrana bastım başladı bu siteye attı bitince bi kontrol edin normal mi değerler?@Aladağ
Screenshot_1.png
diğer yapışım dada böyle çıktı.
Screenshot_2.png

Son düzenleme:
Tamam birkaç saat içerisinde yapar size atarım.

Hocam pek anlamadım açılınca uygulama ekrana bastım başladı bu siteye attı bitince bir kontrol edin normal mi değerler?@Aladağ Eki Görüntüle 1744747

Diğer yapışım dada böyle çıktı.
Eki Görüntüle 1744755

RAM'i yükseltmen lazım onun dışında SSD pek sağlıklı durmadı dolmaya yaklaşmış.
Disk birleştirme uygulaması yükleyip uygulayın uzun sürebilir. Smart defrag yazıp indirin

Disk birleştirme uygulaması yükleyip uygulayın uzun sürebilir. Smart defrag yazıp indirin
Ram alıcam ya performans baya düşük hissettiriyor dying light'ın ilk oyununda bile en yüksekte 40 50 fps civarı bana az geldi.

Oyun inik olduğu için baya azalmış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı