Çözüldü RTX 3050 laptop ekran kartını görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yusakoss

Centipat
Daha fazla  
Laptopta sol ortada FPS oyunlarında siyah bir kare oluyordu ekran kartı sürücüleri ile alakalıymış DDU kullanarak hepsini sildim lakin yükleme yapamıyorum aygıtlarda yara çalıştırdan arattığımda ekran kartım gözükmüyor sürücüler de kurulmuyor ekran kartı gözükmediği için nasıl çözebiliriz acaba?

Çözüm
Sadece ekran kartı driver'ını güncelledim. Kendi sitesinden indirirseniz virüs ihtimali de olmaz. Ekran kartı güncellemesini yapınca aygıt yöneticisine de geldi, üstüne tekrar driver kurdum.

Sorunu nasıl çözdüğünüzü konunuzu okuyabilecek okurlarımız için daha detaylı bir biçimde belirtir misiniz? @yusakoss

Çözeli çok oldu. Bilgisayarın bir uygulaması var ise onu indirin. Gaming PC ise vardır zaten. Oradan GPU modunu değiştirmeleri lazım, direkt düzeliyor.
evet 3050 laptop gpu ama ekran kartı bulunamadı diyor

Sorun çözüldü harici bi uygulama ile yükledim driverleri.

Son düzenleme:
Sadece ekran kartı driver'ını güncelledim. Kendi sitesinden indirirseniz virüs ihtimali de olmaz. Ekran kartı güncellemesini yapınca aygıt yöneticisine de geldi, üstüne tekrar driver kurdum.

Sorunu nasıl çözdüğünüzü konunuzu okuyabilecek okurlarımız için daha detaylı bir biçimde belirtir misiniz? @yusakoss

Çözeli çok oldu. Bilgisayarın bir uygulaması var ise onu indirin. Gaming PC ise vardır zaten. Oradan GPU modunu değiştirmeleri lazım, direkt düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı