RTX 3050 laptop GTA 6 kaldırır mı?

Mevzu kasma donma değil. 3060 ile darboğaz yokken, sıcaklıklar makulken %50 GPU kullanımıyla 50, 40 FPS almam. Tek bende de değil sorun.

Hocam RX 6650 XT 3060 dengi değil mi o kartta nasıl o kadar az FPS alıyorsunuz? Hangi ayarlarda oynuyorsunuz ben oyunun verdiği ayarlarda (yüksek, Ultra) oynuyorum Redux modu olmadan 75-100+ FPS alıyorum.

RX 6600-3060 ayarında bir kart zaten. Yüksek grafiklere çıkamasa da oynatır.

Hocam sanırım yanlış kişiye cevap vermişsiniz cevap verdiğiniz kişi Arc hakkında konuşmuş.

Hocam RX 6650 XT 3060 dengi değil mi o kartta nasıl o kadar az FPS alıyorsunuz? Hangi ayarlarda oynuyorsunuz ben oyunun verdiği ayarlarda (yüksek, Ultra) oynuyorum Redux modu olmadan 75-100+ FPS alıyorum.
Online'dan bahsediyorum bu arada. Siz offline oynuyorsunuz sanırım. Herşeyi sonuna kadar açmama rağmen durum bu.

GTA V diye bir oyun var, bilir misin? Çıkalı 10 sene oluyor ama optimizasyon özürlü halen daha.

Optimizasyon oyunlu mu? Dostum abartma Allah aşkına, çıktığı dönemden sonra gerçekten PC'ye en optimize oyundu bir dönem, Online'a gelen absürt absürt güncellemerle karıştırmayasın? Üstelik senin uzun yıllarca ekmek yiyeceğin oyunu orta düzeye optimize etmeme gibi bir olasılığın yok, tarihin en büyük Hype'ı var üstünde. Sırf insanlar konsolla beraber PC'ye gelsin diye Rockstar'ı ne kadar darladı haberin var mı senin? Bu kadar büyük menşe de oyun yapacakmış orta düzey düşük ayarda açamayacakmış büyük kısmet.

Online'dan bahsediyorum bu arada. Siz offline oynuyorsunuz sanırım. Her şeyi sonuna kadar açmama rağmen durum bu.

Pardon ben offlinedan bahse diyordum sizin de ondan bahsettiğinizi sandım Online moda 2-3 kez giriş yapıp çıkmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı