RTX 3050 laptop GTA 6 kaldırır mı?

Hocam hele bir durun 2025e belki 6000 serisi çıkar NVIDIA'dan. Bir durun belki de ekran kartınız o zamana bozulur falan filan fındık fıstık.

Katılıyorum.

Abartmayalım istersen.

Bu işlere biz halk arasında danışıklı dövüş deriz dostum. Firmalar para kazanamayacağı hiçbir şey için parmaklarını oynatmazlar. Onun için zaten oyunun çıkış tarihi 2025 o da bak sadece Xbox ve PS5 için geçerli PC içinde 2025'in 2. çeyreğinde çıkış yapsa oyunun korsanının çıkması 2026 yılını bulur. Tabii parasıyla alanda olacaktır ancak 2 seneye GTA 6 gibi büyük bütçeli bir oyunun çıkış fiyatı da büyük olacağını göz önüne almak gerekecek. Onun için kısa ve öz olarak 2 bilemedin 2.5 seneye kadar ne ekran kartları çıkar. Bu GTA 6 NVIDIA şirketine yarayacak.

yanlışım yoksa bir yıldır amd 4600h işlemci ile birlikte kullanıyorum. hem oyun hem pil ömrü olarak beni henüz üzmedi. rdr2 cp2077 gibi aaa oyunlarıda yağlı ballı oynatıyor gta 6 min 2000 serisi kartlarda çalışıcak orası kesin. alıntı: ps5' bakıyoruz: aşağı yukarı 2070s standartında bir gpu gücüyle gelmiş döneminde. dolayısıyla bu oyunu bu ekran kartı üzerinde grafik kartı olanlar ama minimum ama başka ayarlarla bir şekilde oynayacaktır 1080p'de. hatta daha düşük kartlar da oynayacaktır muhtemelen çünkü ps5'deki hedef büyük ihtimalle 4k 30 fps olacak adaptif bir çözünürlükle de olsa. nasıl olacak inanın bilmiyorum ama somehow yapacaklar. dolayısıyla siz sallıyorum 2060 sahibi bile olsanız 1080p'de oynayabileceksiniz muhtemelen. illa ki çıkışta optimizasyon sıkıntıları olacaktır ama zamanla bir şekilde 2060 seviyesine gelecek bu oyun yani. 3000 serisini saymıyorum zaten. dlss vs. derken bir şekilde oynarsınız mobile gpular biraz zorlanır.

Adama niye bu kadar yüklendiniz ki? daha çıkmadı oyun ne bilelim, soruya bak başladılar gene vs. vs. böyle agresif cevaplara gerek yok. Adam merak etmiş fikir almak için sormuş. Bence Low da dlss ile birlikte kaldırır. Min 2000 serisi kart ister diye düşünüyorum ama bilemez kimse çünkü ps5 e çıkmasına 2 yıl var pc için en az 3 yıl var. 3 yıl sonra ne olacağını bilemeyiz. 3050 o zamana kadar eskimiş bir kart olabilir. Şu an bile öyle sayılabilir de neyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı