Çözüldü RTX 3050 Minecraft ışın izleme yeri nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

562588

Centipat
RTX 3050 RTX destekliyor mu?

Ekran görüntüsü 2022-07-29 191443.png

1659113479651.png

1659113495861.png

1659113519132.png

Buradan Minecraft'ı seçin. Seçtikten sonra:

1659113551511.png

1659113562800.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hangi yorumunda beğenmedim ifadesi falan var? Şaka gibisin.
Cevabım sana değil, yorumuma kim - vote attı bilmiyorum lakin yazmıyor da. İfadelerden bahsetmiyorum yorumum şu an -1 durumunda, kendim bizzat Minecraft RTX oynuyorum şu an ve yardımcı olmaya çalıştığım halde birileri negatif vote atıyor anlamlandıramıyorum.

Benim yorumumun hemen üstündeki arkadaşın yorumu da doğru aynı şekilde ve ona da - vote atılmış. Nedir yani doğru bilgi vermek yanlış mı oldu artık?

RTX Minecraft oynamak için ya RTX desteği olan bir resource pack yüklemek ya da halihazırda bu resource pack ile gelen bir dünyada oyun oynamak gerekir. Ben resource pack yüklemekten çok daha kolay ve eforsuz olacağından Marketten hazır bir dünya indirmeyi önerdim arkadaşa.

Hocam ben gittim açık açık diyorum crack indirdim bende TUF F15 laptop vardı 3050 Ti ile i7 11800h işlemci vardı içerisinde. Her neyse indirdim ilk etapta crack ile Görev Yöneticisi'nden runtime broker miydi neydi kapatıp oyuna giriş yaptım RTX ve DLSS açılmıyordu. Grafik ayarlarını kontrol ettiğimde Intel'den açtığını gördüm, bunu NVIDIA yapınca RTX ve DLSS seçenekleri geri geldi. Bilmiyorum eğer haklıysanız öyle bir şey varsa arkadaş orijinal kullanmıyorsa Game Pass hesabımı vereyim denesin o zaman beni de düzeltmiş olursunuz çok iyi olur. Teşekkürler.
Hocam bana da bir el atsanız da şu oyunu Crack yapsam biliyorum kötü bir şey ama şu RTX'i bir deneyimleyemedim içimde kaldı.

Geri
Yukarı