RTX 3050 nasıldır?

En fazla 11-12K. O zaman ki kura ve fiyatlara göre değişebilir. Ben çok takıntılı bir insanımdır. Örneğin RGB RAM ve ATX anakart şart. :)
Bazen takıntılı olmamak lazım, neyse.
Fiyatı: 12.5K yaptı. Bazı parçaları sen değiştirebilirsiniz.

Bazen takıntılı olmamak lazım, neyse.
Fiyatı: 12.5k yaptı. Bazı parçaları sen değiştirebilirsiniz.

Teşekkür ederim, aklımdaki sistem az çok böyle bir şeydi zaten. Kasayı ve RAM'leri değiştirince benim için güzel bir sistem oluyor.

Teşekkür ederim, aklımdaki sistem az çok böyle bir şeydi zaten. Kasayı ve RAM'leri değiştirince benim için güzel bir sistem oluyor.
Bütçenizi artırabiliyorsan B550 Tomahawk öneririm.

Bütçenizi artırabiliyorsan B550 Tomahawk öneririm.
Bu anakartı Black Friday indirimlerinde 1200 civarına düşerse almayı düşünüyorum.

Hiçbir ürünü çıkar çıkmaz almam yeni çıkan birçok üründe sıkıntılar çıkabilir 6 ay 1 yıl bekler alırım. :) Bu da sana tecrübe olsun.

3050 tahminlerime göre 1660 Super gücünde olacak. Neden diyeceksiniz, çünkü 3060'ın 2 modeli çıkacak. 1. model 3060 12 GB 2070 Super gücünde olacak deniliyor. 2. model 3060 6 GB 2060 Super gücünde olacak deniliyor. 3050 Ti 2060 gücünde desek. 3050'de bu durumda 1660 Super 2060 arası bir şey olabilir.

Ray Tracing performansı çok ayrı bir konu, bu kartlarda bildiğim kadarıyla 2. nesil RT çekirdekleri kullanılıyor. Saf güç anlamında bahsediyorum :)

Not: Bunlar sadece tahmindir. Sonra bu güçlerde olmazsa sorumluluk kabul etmiyorum :D
iyi tahmin 😃

Geri
Yukarı