Çözüldü RTX 3050 NVIDIA Denetim Masası Ayarları Eksik

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efe idik

Centipat
Daha fazla  
Merhaba NVIDIA denetim masasında ayarlarımı açtığımda sadece bu üç seçenek çıkıyor diğer seçenekleri göremiyorum. Sebebi nedir ve nasıl çözebilirim? Ekran kartım RTX 3050 Laptop GPU, İşlemcim AMD Ryzen 5600H.

1662466393390.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba NVIDIA denetim masasında ayarlarımı açtığımda sadece bu üç seçenek çıkıyor diğer seçenekleri göremiyorum. Sebebi nedir ve nasıl çözebilirim? Ekran kartım RTX 3050 laptop GPU, işlemcim AMD Ryzen 5600h.

Eki Görüntüle 1509154

Laptopmu kullanıyorsunuz? Laptopsa Intel kontrol panelinden ayarlayabilirsiniz.

Laptop için normal. Dahili olan ile deneyin. MUX olmayanlarda böyle.

HDMI veya varsa başka görüntü portunu harici monitöre takıp deneyin. Bende Monster Abra A5 v16.6 var, HDMI üzerinden vermiyor, mini DisplayPort üzerinden ulaşabiliyorum ayarları.

Yanlış bilgi
İşlemci AMD, Intel değil.

Öyle değil laptopta ekran tam olarak NVIDIA'ya bağlı değil Intel kontrol panelinden ayarlayabilirsiniz aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcıları kısmında Intel vardır büyük ihtimal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öyle değil laptopta ekran tam olarak NVIDIA'ya bağlı değil Intel kontrol panelinden ayarlayabilirsiniz aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcıları kısmında Intel vardır büyük ihtimal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır AMD Radeon var.

Aynen.

@kaank0809 bunu zaten biliyoruz. Fakat AMD işlemcili laptoplarda Intel HD Graphics mi var? Bunlarda Vega Graphics var.

Geri
Yukarı