RTX 3050 sistem 10 dakika oyun oynayınca kapanıyor

canski

Femtopat
Daha fazla  
İncehesap'tan 0 PC aldım. Önce M.2 gözükmüyordu hiçbir şekilde, gitti değişip geldi.
Sonra GTA V oynarken 10-13 dk arasında kapanıyordu ama CS:GO, Valorant, PUBG Mobile, Steam, PUBG, ETS 2 gibi oyunlarda bir şey yoktu.
Servise gitti arıza bulunamadı dediler ve geri gönderdiler ama şu an halen devam etmekte.
Neden bilmiyorum ama heves filan hiçbir şey kalmadı.

İyi akşamlar, geçen sene böyle bir olayla ilgili konu açmıştım istiyorsanız gidip inceleyebilirsiniz, ben Vatan Bilgisayar'dan geçen RTX 3060, Ryzen 5 5600X'li bir sistem almıştım 3 kez servise gitti hata yok dendi, dava durumu bile yaşandı fakat hiçbir şekilde ne paramızı alabildik ne sistemi değiştirebilidik. Ama bu konuyla ilgili bilgili olduğumu düşünüyorum. Benim bilgisayarım Power suply Frisby 650W idi Vatan Bilgisayar'ın mağazasında Thermaltake 850W değiştirmemize rağmen kapandı. Zaten ekran kartı ve işlemcisi iki kez değişti. Şimdi tekrardan serviste fakat dışarıdan aldığım görüşler ya kasada ya da RAM'de problem olduğunu söylüyor (RAM tek slot)lütfen açtığım konuyu okuyun belki bir fikir verir.

Â

İncehesap'tan 0 PC aldım. Önce M.2 gözükmüyordu hiçbir şekilde, gitti değişip geldi.
Sonra GTA V oynarken 10-13 dk arasında kapanıyordu ama CS:GO, Valorant, PUBG Mobile, Steam, PUBG, ETS 2 gibi oyunlarda bir şey yoktu.
Servise gitti arıza bulunamadı dediler ve geri gönderdiler ama şu an halen devam etmekte.
Neden bilmiyorum ama heves filan hiçbir şey kalmadı.

Şu an e fotball 21 ve Rainbow Six gibi oyunlarda bile bu sorun var ne olabilir cevaplarda ilk PSU soruluyor.

Geri
Yukarı