Tebilon güvenilir mi?

Jbrx

Zeptopat
Daha fazla  
Tebilon sitesinden alışveriş yapan var mı? En uygun ekran kartı orada.
Sizce ekran kartları daha da çıkar mı? Düşmüştü ama kaçırdım şu an çıkışta malum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tebilon sitesinden alışveriş yapan var mı? En uygun ekran kartı orada.
Sizce ekran kartları daha da çıkar mı? Düşmüştü ama kaçırdım şu an çıkışta malum.

Dün kadıköydeki mağazalarına gidip Technopat sisteminden aldık gayet güzel karşıladılar sistemi almadan önce parçaları getirdiler kontrol ettik sonrada 1 saat içinde sistemi topladılar. Ufak bir yerleri var gayet ilgililer biz herhangi bir sorun yaşamadık sistemi topladılar kutuladılar alıp geldik tabii ki biz elden teslim aldık internet alışverişi için bir şey diyemiyorum genel anlamda sistemde herhangi bir sorun yok şu anlık.

Technopat YouTube kanalında gördüğüm video üzerine şirket için biraz araştırma yaptım fazla bir bilgiye ulaşamasamda sahiplerinin ülkemizde teknoloji alanında önemli insanlar olduğuna dair bilgi edinebildim. AMD ülke müdürlüğü ve VATAN BİLGİSAYAR OEM MÜDÜRLÜĞÜ gibi yıllarca hizmette bulunmuş insanların oluşturduğu bir firma. en başta tereddütüm vardı tabi daha sonrasında telefonla aradım misafir etmek istediklerini yardımcı olacaklarını söylediler bostancı tarafında güzel bir ofisleri var plaza içerisinde öncelikle siparişi verdim orada daha sonrasında montaj ve depo alanlarını gördüm çok temiz bir ortamda çay kahve eşliğinde sistemimin hazır olmasını bekledim testleri yaptıktan sonra parçaları banada gösterdiler kutularımı dahi özenle kutulayıp bana verdiler çok memnun kaldığımı söyleyebilirim çok sıcakkanlı ve bilgili insanlar içerideki herkes teknoloji firmalarında görev yapmış insanlar montajından deposucuna kadar tecrübeli insanlar olduğunu gördüm kendilerinin bir çok firmadan daha başarılı olacağını düşünüyorum oem anlamında tekelleşmiş firmalardan daha farklılar diyebilirim umarım yanılmam aldığım parçalarda herhangi bir sorunla karşılaşmadım güzel bir sistemi mevcut zamanda iyi bir fiyatla almış oldum

Geri
Yukarı