RTX 3050 sistem düşük FPS veriyor

Cızım

Decapat
Daha fazla  
Sistem özellikleri:
RTX 3050.
Ryzen 5 5600h.
8 GB 3200 MHz RAM.
LoL'de oyuna 220 civarı FPS ile başlayıp 5-25dk arasında 140 civarıyken oyun sonu 120 civarı.
Insurgency'de genel olarak 150 civarı.
4MB'den büyük olduğu için FurMark testi sonucunu koyamadım ancak şu şekilde.
Max: 35.
Min: 32.
AVG: 33.
Sonuçları karşılaştırabileceğim bir yer bulamadım ama bu değerler normal midir yoksa düşük müdür?

Mobile bileşenler(CPU,GPU) uzun süre yüksek performansı koruma konusunda sorun yaşıyor. Cihazınız yüksek ısılara ulaşıyorsa performans kaybı gayet normal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Driverleriniz kurulu mu?
Evet
Nvidia panelden hangi ekran kartını kullanıyor onu bir kontrol ediniz. Sanki entegre olan gibi.
Nvidia panele nasıl ulaşacağım?
Mobile bileşenler(CPU,GPU) uzun süre yüksek performansı koruma konusunda sorun yaşıyor. Cihazınız yüksek ısılara ulaşıyorsa performans kaybı gayet normal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayır ulaşmıyor
Nvidia panelden hangi ekran kartını kullanıyor onu bir kontrol ediniz. Sanki entegre olan gibi.
Kontrol ettim, RTX3050 yi kullanıyor.
2 kişinin sonucunu buldum benle aynı donanıma sahipler birisi 74 diğeri 68 fps alıyor ben 35 alıyorum yarısı kadar, yardım edebilecek kimse yok mu bunun sebebi nedir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı