RTX3050 düşük FPS

opelci23

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, 4 gün önce bir sistem aldim İtopya'dan sistemim şöyle; RTX3050 8 GB, i3 12.nesil (12100F), 32 GB RAM'li bir sistem. İşlemciyle ekran karti cok uyumlu, RAM de yüksek yani hizli bir PC ama Zula da bile 200 FPS veriyor en Full ayarlarda. Bu az degil mi? PC'yi acar acmaz oyun oynamaya başladım yani ayarlara bakmadim cok fazla, gozden kacan bir şey olmus olabilir mi? Teşekkürler.

Arkadaşlar selam, 4 gün önce bir sistem aldim İtopya'dan sistemim şöyle; RTX3050 8 GB, i3 12.nesil (12100F), 32 GB RAM'li bir sistem. İşlemciyle ekran karti cok uyumlu, RAM de yüksek yani hizli bir PC ama Zula da bile 200 FPS veriyor en Full ayarlarda. Bu az degil mi? PC'yi acar acmaz oyun oynamaya başladım yani ayarlara bakmadim cok fazla, gozden kacan bir şey olmus olabilir mi? Teşekkürler.

Ekran kartı sürücüsü kurmadıysanız düsük FPS almaniz normal öncelikle bence sürücüleri yükleyin. Zula zaten fazla ekran kartı kullanan bir oyun değil.

Zula garip bir oyun. Diğer oyunlarda durum nasıl?

Zula garip bir oyun. Diğer oyunlarda durum nasıl?
Hocam sadece ets oynadimn, zula ve ets. ets duisburg calais yolu sikinti yok ama calaiste biraz kasiyor.

Ekran kartı sürücüsü kurmadıysanız düsük FPS almaniz normal öncelikle bence sürücüleri yükleyin. Zula zaten fazla ekran kartı kullanan bir oyun değil.
nasil kuracagim hocam

Oyun motoru da büyük etken. Aşırı dandik bir oyunda böyle saçma sapan değerler alman normal.
sistem iyi mi sizce, bu degerler az degil mi ?

Hocam sadece ETS oynadimn, Zula ve ETS. ETS duisburg calais yolu sıkıntı yok ama calaiste biraz kasiyor.

Nasıl kuracagim hocam.

Sistem iyi mi sizce, bu degerler az degil mi?

Hocam Zula saçma bir oyun geçin CS:GO tarzi bir oyun oynayin bende RX 6600 ekran kartı var ultrada 100 FPS aliyorum ekran kartimin %40'ı kullanılıyor.

Hocam indirdim ve kurdum ne yapacagim simdi

Hocam bende varmis zaten tekrar bosa indirmisim ama hesap açtım.

Hocam bu videolardan bakıp kurulum yapabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı