RTX 3050 sistemde oyunlar nasıl bir performans verir?

efe07efe

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
512
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
AMD 5800H
Merhaba, ben iyi bir oyun oynayıcısından ziyade genç ve yeni mezun bir mühendisim. Bilgisayarımda aynı zamanda boş zamanımda oyun oynarken bir yandan da kendimi geliştirmek için bilmediğim analiz programlarına çalışmak istiyorum.
Kurmak istediğim programın gereksinimlerini ve kendi ürün modelimi yazayım. Ona göre bir yorum isteyeyim: Bu programı kurarsak örneğin PES'te kasma yaşatır mı?
  • İşletim sistemi: 64-bit Windows 11 veya 10.
  • CPU/İşlemci: 2,5 GHz (3+ GHz önerilir)...
  • Bellek: 8 GB RAM (16 GB önerilir)
  • Sabit disk alanı: 30 GB.
  • Grafik kartı: NVIDIA GeForce GTX 1650, Quadro K6000, AMD Radeon RX 470 veya daha iyisi...
  • Ekran: 1920 X 1080 çözünürlük veya üstü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurmak istediğiniz programı ve PES'i rahat çalıştırır. Cihazınız zaten neredeyse tüm oyunları çalıştıracak seviyede. Sadece ilerleyen yıllarda VRAM sorun olabilir sizin için.

Merhaba, ben iyi bir oyun oynayıcısından ziyade genç ve yeni mezun bir mühendisim. Bilgisayarımda aynı zamanda boş zamanımda oyun oynarken bir yandan da kendimi geliştirmek için bilmediğim analiz programlarına çalışmak istiyorum.
Kurmak istediğim programın gereksinimlerini ve kendi ürün modelimi yazayım. Ona göre bir yorum isteyeyim: Bu programı kurarsak örneğin Pes'te kasma yaşatır mı?
  • İşletim sistemi: 64-bit Windows 11 veya 10.
  • CPU/İşlemci: 2,5 GHz (3+ GHz önerilir)...
  • Bellek: 8 GB RAM (16 GB önerilir)
  • Sabit disk alanı: 30 GB.
  • Grafik kartı: NVIDIA GeForce GTX 1650, Quadro K6000, AMD Radeon RX 470 veya daha iyisi...
  • Ekran: 1920 X 1080 çözünürlük veya üstü.

RAM, işlemci depolama güzel. Ancak işlemciye o ekran kartını bilemedim. Biraz daha yükseltirseniz daha iyi olacaktır. Tabii bütçe meselesi. Onun dışında sistemin bu oyunu oynatman için gerekenden fazlasını karşılıyor. Rahatça oynarsın.

Geri
Yukarı